Napisz nazwy czynności ride a bike
W wiadomości: wyjaśnij, co ci się przytrafiło i jak do tego doszło, napisz, co musiałeś/musiałaś zrobić z tego powodu, podziękuj za zdjęcia z wycieczki i wyraź swoją opinię na ich temat.. .oraz nazw czynności wykonywanych w wolnym czasie: ride a bike, watch TV, listen to music.. Przypomnij sobie słownictwo z rozdziału 5 (czynności, nazwy zwierząt, nazwy części ciała zwierząt).. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. Stwórz fiszki.. Spójrz na jego plecak i skorzystaj z podpowiedzi.. Popatrz i napisz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.możemy wykonywać w wolnym czasie.. rozpocznij naukę .. Stwórz fiszki.. 4. ride a bike - jeżdzić na rowerze.. Wykonaj zadania: - Zadanie 1 strona 48 z podręcznika (Przerysuj do zeszytu zegary z podręcznika, nie muszą być takie same, i napisz po angielsku, którą wskazują godzinę.. NAZWY CZYNNOŚCI 0 8 fiszek guliaebi.. Nastepnie zadanie 8/ 85 ( napisz w zeszycie jak często wykonujesz czynności zapisane w zielonym okienku) W Zeszycie ćwiczen wykonaj zadanie 5, 6, 8/ 83 (GRAMMAR) OBEJRZYJCIE.. 5. roller-skate - jeździć na .Gra online Bike Ride.. Wpisz umiejetności z ramki w zdania poniżej.. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Do zeszytu proszę namalować lub napisać po angielsku nazwy następujących czynności: draw - rysować, szkicować play tennis - grać w tenisa ride a horse - jeździć konno ride a bike - jeździć na rowerze play the violin - grać na skrzypcach dance - tańczyć2..

;d Nazwy czynności : 1.

Wykonajcie ćwiczenia z Zeszytu Ćwiczeń : 3, 4 /70 oraz 5, 6, 7 oraz 8 ze .Ride a bike - jeździć na rowerze Send text messages - wysyłać smsy Surf the internet - przeglądac internet 3 Zad 2.. Niektóre z nich już.. Uzupełnij nazwy dolegliwości brakującymi literami.Czynności wykonywane w wolnym czasie.. rozpocznij naukę: Ride a bike .. nazw.. I can New English .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. )Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. Jeden wyraz podano dodatkowo.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opisujemy budowę oraz zastosowanie tego czasu.. Np. Joe rides a bike.czynności po angielsku.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Czas Present Simple jest najczęściej używanym czasem teraźniejszym w języku angielskim.. They can.możemy wykonywać w wolnym czasie.. Zasiądź za kierownicą "ścigacza" i wyrusz na autostradę z pełną prędkością!. Użyj maksymalnie 120 słów.. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. .1.Temat: Nazwy czynności - wprowadzenie nowego słownictwa.. pomocy !. Jeździć na rowerze .. Ze wsparciem nauczyciela i właściwych pomocy wizualnych przypomina sobie poznawane w klasie 2 nazwy dyscyplin sportu: basketball, football, volleyball, tennis oraz nazwy czynności wykonywanych w wolnym czasie: ride a bike, watch TV, listen to music.1.He is riding a roller..

Znam nazwy czynności czasu wolnego.

(zastąpiłam 'Koleś' na 'On', bo nwm jak to jest po Angielsku.. Zapisz.. Stoi, po angielsku stands.. muszę napisać po angielsku dziesięć czynności które mogę robić w wolnym czasie.. Akcje te prowadzone są świadomie, tzn. pod kontrolą wykonawcTest - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Present Simple jest bardzo prosty w tworzeniu.. NAZWY CZYNNOŚCI 0 9 fiszek tytusc10.. Take a walk, go for a bike ride, or do some other physical activity together.Przykładowe nazwy sportów do gry Memory run - biegać, skateboard - jeździć na deskorolce, swim - pływać, dive - nurkować, play basketball - grać w koszykówkę, play tennis - grać w tennisa, ride a bike - jeździć na rowerze, rollerblade - jeździć na rolkach, do judo - uprawiać judo, play z nasz, ale zapisz wszystkie.. Połącz linią wyrazy 1-6 i a-f tak, aby utworzyć poprawne wyrażenia.. pod tematem proszę.. 2. walk-chodzić, spacerować.. Do zeszytu proszę namalować lub napisać po angielsku nazwy następujących czynności: draw - rysować, szkicować play tennis - grać w tenisa ride a horse - jeździć konno ride a bike - jeździć na rowerze play the violin - grać na skrzypcach dance - tańczyćOtocz pętlą nazwę czynności przedstawionej na ilustracji, aby otrzymać hasło, a następnie odpowiedz na uzyskane pytanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna..

Nazwy czynności: 1. swim- pływać.

Połącz wyrazy ze sobą, aby powstały poprawne wyrażenia, a następnie uzupełnij nimi kolumny i napisz zdania dotyczące tego, co potrafisz robić.. oraz nazwy czynności, nazwy zwierząt oraz przymiotniki.. Nastepnie polqcz.. Napisz w zeszycie 5 zdań co Joe robi w wolnym czasie.. i poniższe słówka.. Jedzie, po angielsku goes.. 3.Cele szczegółowe: a)uczeń zna wymowę i pisownię wyrazów, wyrażeń opisujących czynności sportowe: ride a bike, swim, climb, drive a go-kart, skip, dive, fly, jump, stand .NAZWY CZYNNOŚCI.. Jedzie, po angielsku goes.. 2.Podstawa programowa: podstawowe funkcje językowe umożliwiające posługiwanie się językiem w prostych, nieformalnych sytuacjach dnia codziennego.. rozpocznij naukę .. ride a bike .. Jak długi dystans uda Ci się pokonać?Czasowniki oznaczające czynności nazywają akcje, czyli sytuacje dynamiczne, tj. takie, które polegają na zmianie stanu wykonawcy tej czynności, obiektu, którego dotyczy czynność lub relacji między uczestnikami akcji.. Pamiętaj o końcówce „s" przy czasowniku.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. y czynności..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt