Napisz co robiłeś w weekend po angielsku
Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Co więcej, lubię spotykać się z przyjaciółmi.. Trenuję 1 godzinę.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata(po angielsku).Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Odpoczywam.. 2011-10-11 22:47:31 Napisz kilka z dań o tym, co robiłeś w poprzedni weekend .. ( w sobotę jadłem obiad) 2.. W sobotę pojechałem na dyskotekę, a czasami do kina.. W piątki zazwyczaj idziemy do kina czy jakiejś restauracji.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. A tutaj starałem się napisać po angielsku: Winter holidays spent at home.. Gdzie byłeś?. POMOCY PILNE ;( Zgłoś nadużycie.. Urlop minął mi bardzo miło, ale niestety bardzo szybko.. Jem śniadanie i ubieram się.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. My holidays were .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.. i oczywiście naaj ;* zróbcie taki przykladowy tekst ;) aa i dodam ze w środy mam dodatkowy angielski codziennie chodze do szkoly xdd10 zdań po Angielsku co będę robić w weekend !. 5 zda .Mam napisać na jutro co robiłam na feriach w czasie przeszłym ja napisze, a wy proszę bezbłednie przetłumaczcie mi proszę ..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Zadanie jest zamknięte.. Najlepsze rozwiązanie.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Pilne;/ 2010-02-02 19:26:57Co to znaczy: Desired dietary equivalent dose of vitamin D 2021-01-24 17:14:41 Pomoże ktoś z opisem obrazka na angielski?. (Opiszcie swoją sobotę).. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation Z15 zdań o tym co robiłeś w weekend Po Angielsku 1 Zobacz odpowiedź margo1974 margo1974 1.. Jak możecie to od razu Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Gryzylda 21.10.2010 (17:23) Opiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55)Znasz odpowiedź na zadanie: Co robi nauczyciel napisz po angielsku zynek?. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Biznes i Finanse (35077) Biznes i Finanse (35077) Wszystkie (35077) Banki (7649) Bankowość Elektroniczna (106) E-biznes (3898) Ekonomia ..

Pisanie e-maila po angielsku.

zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 .. 1 odpowiedź.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. I drank milk.Napisz 10 zadań o tym co robisz w poszczególne dni tygodnia i w weekend - po angielsku dajcie jakiś przykład tego zadania ;)) Dam kazdemu pkt.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. .Witamy na zalicz.net!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Na feriach pojechałam z całą rodziną na łyżwy do Wrocławia i było bardzo fajnie.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Czasami chodzimy na spacer czy jeździmy rowerami.. 6,612 wizyt.. W nocy .Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Możesz również napisać, dlaczego chcesz dołączyć do nowej firmy i wpisać swój cel zawodowy — pokaż, że chcesz się rozwijać.. :) 2021-01-24 09:04:33 Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Podsumowując, nie mam dużo wolnego czasu, ale kiedy nadchodzi, zawsze w pełni odpoczywam .Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku zadanie dodane 4 grudnia 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] Język angielskiW podsumowaniu w CV po angielsku napisz o swoich najważniejszych umiejętnościach, doświadczeniach i wskaż największe osiągnięcie zawodowe..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

W niektóre dni kiedy się nudziłem w domu odwiedzałem dziadków i kuzyna.. Jem obiad.. Póżniej wstąpiliśmy do Mcdonalda i zjedliśmy bardzo pyszne jedzenie.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19; Popularne zadania Dodaj zadanie.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. To nic trudnego!. exp; 26.10.2011 nikt tu nie jest (chyba) jasnowidzem, by wiedzieć o jaki .Często jechaliśmy do miasta pograć w bilard czy kręgle.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku ?. Pytania .. Napisz, jakie jest Twoje idealne miejsce do czytania - może być istniejące, może być wytworem wyobraźni.. W moim wolnym czasie często czytam książki czy słucham moją ulubioną muzykę.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!.

Hobby po angielsku?

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. CV po angielsku — wzór podsumowania zawodowegopo angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udany.. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Następnie mam trening światkówki.. ( następnie grałem w tenisa i w piłkę nożną) 3.I met my grandfather..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt