Napisz list do koleżanki z wakacji
Na wstępie listu bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam i przesyłam moc gorących uścisków.. Używaj języka potocznego w liście do koleżanki, potocznego, ale grzecznego i pozbawionego form gwarowych w liście do cioci, a oficjalnego w piśmie do prezesa fundacji charytatywnej.Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Przykład pocztówki nr 2 Pocztówka z wycieczki do .List do kolegi o szkole; Charakterystyka dynamiczna Jacka Soplicy w liście,.. List do rodziców z wakacji na koloniach; list do kolegów zachęcający do czytania lektur; Podanie; Podziel się z koleżanką wrażeniami po przeczytaniu k. "Proszę o rękę Julii"- list Romea do rodziców dziewc.. List z wakacji do koleżankiList nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.. .Muszę napisać list w który będzie zawierał informacje gdzie i z kim byłem co zwiedziłem i ile mi to zajęło.. List do kolegi - opis nowej, wybranej szkoły; Antygona pisze list do Hajmona.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.Jak napisać list do koleżanki z wakacji,na poziomie 3 klasy szkoly podstawowej 1 Zobacz odpowiedź Yumikos Yumikos Warszawa 31-08-2016 Droga Aniu!. List do Przyjaciela.. *przepros , ze bedziesz mogla przyjechac tylko na dwa tygodnie i podaj powod..

Będąc na wakacjach, napisz list do swoich rodziców.

1 ocena.. Mieszkamy w małym, ale przytulnym hotelu.. U mnie pod koniec wakacji nie działo się już nic specjalnie ciekawego, więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania.. „Ach, ten współczesny świat" - list do I. Krasickiego.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Jest ciepło i mocno grzeje słońca.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Pogoda nam sprzyja.. Chodziłyśmy codziennie nad morze od rana.Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.. Miałem zaledwie parę kroków do morza.. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole.. Pewnie wiesz, że aktualnie przebywam w Mielnie.. *powiedz kiedy i gdzie przyjedziesz .Droga Koleżanko/kolego!-->Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.--> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży.Gdy byliśmy już na miejscu od razu poszliśmy na spacer.Szliśmy prosto przed siebie,podziwiając uroki .Zadanie: napisz list do koleżanki poznanej podczas wakacji Rozwiązanie: cześć paula tu kamila mam nadziejęze mnie pamiętasz poznaliśmy się w kołobrzegu jakDostosuj język listu do tego, kto jest jego adresatem..

... List z wakacji gdzie ebyłem i co zwiedziłem - angielski +1 głos.

W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Jedzenie jest tutaj pyszne.Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Polski jako obcy - Napisz list do św. Mikołaja (pismo szkolne) // (pismo uproszczone) Karta pracy 57/9 (poz. 1) - Pocztówka z wakacji, zapis adresu zamieszkania; Karta pracy 37/9 (poz. 2) - Piszemy list o wakacyjnych planach; Karta pracy 26/9 (poz. 2) - List o wrażeniach z wakacji (poprawiamy błędy) Karta pracy 61/7 (poz. 2) - List do .Zadanie: napisz e mail do kolegi koleżanki z wakacji w e mailu trzeba uwzględnić jaka jest pogoda co zwiedzałem kiedy wracam chciałby aby pisało Rozwiązanie: hi pat i m in głuchołazy it s beautiful place in poland the weather is great it s very hotDziękuję za list z wakacji.. Rozwinięcie(Wprowadzenie do tematu wszystkiego po kolei wystąpienia np.Bawiliśmy się -dokładnie opisujemy) Zakończenie(Pozdrów wszystkich,czekam na twój list itp.) Zapamiętaj!Pozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem..

Niedawno byłem u babci na wsi.Pozdrawiam wszystkich.Czekam na twój list z wakacji.

Życzenia dla dziadków z okazji rocznicy ich ślubu.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.List z obozu.. Wakacje pojechałam do Krynicy Morskiej.. Jak się masz?. * zapytaj kolezanke jak poradzila sobie z egzaminami i podziekuj za zaproszenie.. Piszę do Ciebie z obozu, ponieważ chciałbym się z Tobą podzielić moimi wrażeniami z pobytu znad malowniczej rzeki.Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilNa początku chciałam Cię serdecznie pozdrowić.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Zadanie: napisz list do koleżanki poznanej podczas wakacji Rozwiązanie: cześć paula tu kamila mam nadziejęze mnie pamiętasz poznaliśmy się w kołobrzegu jak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w .List do przyjaciela z wakacji List do przyjaciela list z wakacji List przykład listu napisz list do przyjaciela napisz do przyjaciela list z wakacji..

Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone.List z wakacji do koleżanki; List Romea do Rodziców.

Droga Koleżanko!. List otwarty, skierowany do rodziców, opiekunów, itd.. Jest on przecudny, położony na półwyspie Apenińskim w południowej Europie.Oblewają go aż trzy morza od wschodu morze Adriatyckie, od zachodu morze Tyrreńskie, a od południa morze Jońskie.Napisz list do kolezanki z Angli, ktora zaprosila cie do siebie na trzy tygodnie w czasie wakacji.. dziękuję z ostatni list,który napisałaś do mnie.Przepraszam,że tak długo nie pisałam ale pokłóciłam się z koleżanką,ponieważ zdradziła moją tajemnicą ,którą kryłam .List stęsknionej Julii do przebywającego na wygnaniu.. Charakteryzowanie Julii Kapuletti.. Kalisz , 14.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Ania Kiwi List z wakacji Miejscowość,data Nagłówek(Hej,Droga.). Wstęp(np.Pewnego słonecznego dnia itd.). Rozwiązania (5) Autor: onexlove.. Budynek jest duży i ładny.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Tutaj jest cudownie.. U mnie wszystko w porządku.. Drogi Bartku Na początku tego listu chcę opowiedzieć ci o moim wyjeździe nad morze.. List Ziemi do ludzi; List do koleżankiZadanie: napisz list z wakacji do koleżanki Rozwiązanie: droga asiu Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.List do przyjaciela z wakacji.. Codziennie wraz z rodzinką chodzę na plażę, gdzie pływamy lub się opalamy.. Bory Tucholskie, 10 lipca 2002 r. Cześć Maciek!. Mam nadzieję, że mile spędzasz czas.. Na początku poznałam koleżankę Zosię..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt