Napisz 10 zdań co lubisz robić po niemiecku
[Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.- wollen (chcieć) - können (móc, umieć, potrafić) - müssen (musieć) - dürfen (mieć pozwolenie, uprawnienie) - sollen (mieć powinność, obowiązek) - mögen (lubić) Przykładowe zdania z użyciem czasowników modalnych po niemiecku.. Wieczorem spotykam moich przyjaciół.. Ich wollte gestern in den U-Club gehen.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Co lubisz.. - rozwiązanie zadania .. Polish Maria z Hiszpanii lubi spędzać dużo czasu na czatach internetowych z przyjaciółmi.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Otóż ja mam takiego beznadziejnego nauczyciela że hej .. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

... że lubię robić zdjęcia.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Im Winter der .Ich mag Deutsch - lubię niemiecki.. Ocena jaka mi wypada na półrocze to pomiędzy 1/2 .. Z góry dziękuję !Napisz po niemiecku 12 zdań o tym, co robisz dla zdrowia.. Potrzebne na już.. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. 2020-12-21 10:47:54 Jaka może być wypowiedź argumentacyjna na temat "celem naszych czynów powinno być czynienie dobra"?. Answers.J niemiecki musze napisać 10 zdań - posted in Pomoc w zadaniach: Witam Prosze o pomoc ludzi którzy znają się na niemieckim.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać życiorys po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu..

Ich spreche Deutsch gerne - lubię mówić po niemiecku.

co w naszej mocy Robin.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Potrzebne na już.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Pomocy !. Prosze was o pomoc, ja ni w ząb nie umiem nic z tego niemieckiego .Prosze Pomóżcie mi napisać w 10 zdaniach jak spędzam święta.Proszę o pomoc !. i tak dalej PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !…niemiecki co lubisz robić .. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po .. by móc napisać .potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DNapisz jaki jest związek tytułu z treścią utworu odwołaj się do symboliki darów trzech króli według O. Henryego dar trzech króli 2020-12-27 18:40:45; Czym charakteryzuje się kultura sarmatyzmu?.

Co będziesz robić jutro.

Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.robić zdjęcia po niemiecku .. No właśnie, jak będzie po niemiecku że coś „lubimy" albo czegoś „nie lubimy".. Co robiłaś wczoraj.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w Partizip II !. Napisz po niemiecku jaką porę roku lubisz i dlaczego.. Tommorow I will be back to Poland.Przykłady użycia - "lubić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W sobotnie popołudnie, a później po południu gram na komputerze.. 2020-12-21 09:12:25 Podaj najbardziej aktywny metal i nie metal z .Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz w zdaniach co lubisz robić ( po niemiecku) np ich kann .. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Nasz przewodnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę, pisząc niemieckie CV.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne MÖGEN Żeby powiedzieć, że lubimy coś, np. jakąś rzecz lub osobę, użyjemy słowa „mögen - lubić" Wir mögen […]Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim..

Co lubisz robić podczas tej pory roku.

co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~2.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. olabielak Język niemiecki 2 0 .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Na to pytanie odpowiemy sobie w dzisiejszym odcinku, zapraszam!. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt