Opisz swój ulubiony film po angielsku krótko
Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. źródło: Mój ulubiony gatunek muzyki - zadanie.My favourite film is Armagedon.. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Mój ulubiony zespół .. Jestem niewysoki ale dobrze zbudowany.. poleca 69 % 1303 głosów.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. ;) 2014-10-14 21:47:03 ULUBIONY FILM ?. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. opisz krótko swój ulubiony film po angielsku używając : -Personally,my O nas; Regulamin i Politka prywatności;Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku)!. Wczoraj miałem pewien sen.Pojawiłem się w zupełnie nieznanym mi mejscu o klimacie pustynnym.Ziemia miała kolor rdzy a słońce świeciło słabo i było o wiele mniejsze niż normalnie.Wyglądało to na inną planetę.Napisz krótki (nie za krótki) referat na temat "mojego ulubionego gatunku muzyki" zaprezentujesz w nim ulubionego artystę (idola, wokaliste itp.) (obojętnie jaki gatunek byle nie Hip hop ) proszę pomóżcie!.

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Ulubiony film.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Muzyka i Film (2202716) Muzyka i Film (2202716) .. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: matiop 10.5.2010 (17:43) Potrzebuję co najmniej 4-6 zdań po angielsku a potem po polsku przepis np. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Opowiadanie na temat "To był naprawdę dziwny sen".. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis siebie po angielsku.. Many of us sit in front of the TV set every year at Christmas, to spend this time with a little Kevin (Macaulay Culkin).Muzyka i Film (2203109) Wszystkie (2203109) Aktorzy i Aktorki (57112) .. Opisz w 3 zdaniach swoją ulubioną piosenkę .. Moja ulubiona piosenka jest angielska.Jest opową piosenka Adeli.Nazywa sie skayfool.Mam jeszcze duzo ulubionych piosenek lecz ta kocham.Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Przykład opisu osoby po angielsku znajdziesz tutaj .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Moja ulubiona ksiazka to "Harry P.". A. J Rowling.. Zazwyczaj ubieram sportowe urania, gdyż są one bardziej wygodne od rzeczy eleganckich.. Opisz go w 10 zdaniach.. To nic trudnego!. Mam krótkie, ciemne włosy, zielone, małe oczy i duży nos.. Co robiłeś?. Filmy.. Premiera filmu miała miejsce ponad dwadzieścia lat temu, ale jestem przekonany, że dzieło nie zestarzało się ani trochę - a to niełatwa sztuka w przypadku filmu fantastycznego.Proszę na jutro to mam !. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Ludzie mówią, że przypominam mojego dziadka, kiedy ten był młodszy.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17 opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz typowy listopadowy pejzaż.. Gdzie byłeś?. My school day starts at 8 a.m.opisz krótko jakiś film ulubiony np hary poter lub inny po angielsku kto w nim gra i o czym jest dzięki z góry .. Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Treść.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer..

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt