Napisz list w ktorym zachecisz do przeczytania mikolajka
2011-02-20 19:35:49 chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum .4.. Na wstępie mojego listu chcę Cię pozdrowić i przeprosić , że tak długo się nie odzywałam.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Napisz list w którym zachęcisz czytelnika do przeczytania powieści "W Pustyni i W Puszczy" Tylko proszę z datą, ze wstępem np. Droga Ewo, z podpisem i z (wstęp,rozwinięcie i zakończenie).. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Napisz list do kolegi z Australii.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz do koleżanki lub kolegi z zagranicy list, w którym zachęcisz ją/go do przeczytania powieści Stefana Żeromskiego pt. „Syzyfowe prace"..

74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Ciebie również chciałem zachęcić do przeczytania tej wartościowej lektury, bowiem okazuję się ona powieścią z morałem: maleńkie kłamstewko .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.📢 Informacje na temat Napisz list do kolegi w którym zachęcisz do przeczytania Kłamczuchy Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Napisz list w którym zachęcisz koleżankę lub kolegę przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. występowali w niej ( wymieniasz ) Musisz ja przeczytać!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. zaplanować nasze wspólne wakacje.. Do Gdańska.Np.. np.Warszawa 24.03.2011r Droga np.Magdo!. Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło .Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd..

Postanowiłem napisać do Ciebie ten list , aby zachęcić Cię do przeczytania książki H. Sienkiewicza "Krzyżacy".

- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Musisz poczuć te wszystkie emocje!Napisz list w którym zachęcisz kolegę do przeczytania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic 2019-01-12 13:00:38; napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48napisz list zachęcający do przeczytania sposób na alcybiadesa 2010-03-27 11:41:15 Napisz list zachecajacy do przeczytania lektury alchemik !. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. Ta książka jest bardzo bardzo ciekawa, i bardzo stara, Dzieją się w niej dużo przygód pewnych dzieci ( Piotr, Zuzanna, Edmund, Łucja najmłodsza z rodzeństwa).Napisz list w którym zachęcisz koleżankę/kolegę do przeczytania.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.napisz list do kolegi w ktorym zachecisz go do czytania pt. Wiesz, dokąd chciałabym z Tobą w tym roku pojechać?.

Tę lekturę niedawno sam przeczytałem i bardzo mi się76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".

Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Wiem, że nie lubisz czytać.. W wypracowaniu wykaż się dobrą znajomością lektury obowiązkowej.200 słów.Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej… Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak być… List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do…Zadanie: napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do Rozwiązanie:witaj maja dziekuje ci za twoj list i za to ze podzielilas sie ze mna twoimi watpliwosciami bardzo doceniam to ze mi zaufalas i pytasz o rade sytuacja w ktorej sie znalazlas rzeczywiscie nie jest latwa i napewno ciezko jest ci podjac dobra decyzje dlatego zachecam cie do postapienia wg tego o czym mowi biblia a .Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce..

Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię ...List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" [Miasto, Data] Cześć!

Uwzględnij w swoim liście sytuację polityczną Polski w XIX wieku.. Już od samego poczatku czytania tej niesamowitej książki nie mogłam się od niej oderwać!. Daję naj.Napisz list do koleżanki /kolegi w ,którym zachęcisz go do przeczytania książki "Ania z zielonego wzgórza" To takie zmyślone pytanie ale za dobrą odpowiedź daje 29 punktów i naj !Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do… List, w którym zachęcisz kolegę do przeczytania… List do Europejczyka, w którym inspirujesz go do… List do przyjaciela, który zachęca do przeczytania… List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" List zachęcający do przeczytania książki PinokioNapisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania „Kłamczuchy".. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list , w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Piszę do ciebie list bo chciałabym cię zachęcić do przeczytania pewnej ciekawej książki która nosi tytuł ,,Lew, czarownica i stara szafa".. W pustyni i w puszczy 2011-02-27 16:46:51; Napisz ktotki opis w pustyni w w puszczy 2013-01-25 09:23:13; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15List, w którym zachęcisz kolegę do przeczytania… a powieści Ania z Zielonego Wzgórza,Recenzja książki… Napisz do kolegi list, w którym polecisz mu Krzyżaków.. Cześć Mary!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz list do kolegi z Australii.. do koleżaniki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Niedawno czytałam książkę Opowieści z Narnii "Lew,Czarownica i stara szafa".. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt