Napisz email do kolegi z zagranicy
Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Cześć Mary!. Przeproś, że dawno nie pisałeś/aś i podaj powód.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz do koleżanki lub kolegi z zagranicy list, w którym zachęcisz ją/go do przeczytania powieści Stefana Żeromskiego pt. „Syzyfowe prace".. Planowałeś/aś odwiedzić przyjaciela w Londynie.. Napisz e-mail do kolegi z zagranicy opisujący znaną ci osobe.W e-mailu opisz jej wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.. Poinformuj, czym zajmujesz się obecnie i wymień jeden ze swoich obowiązków.Napisz list do kolegi lub kolezanki z zagranicy w którym opiszesz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Napisz e mail do koleżanki po angielsku.. Uwzględnij w swoim liście sytuację polityczną Polski w XIX wieku.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Warszawa, 14.03.2007 Drogi Martinie, Już zaczyna się wiosna, więc wypadałoby zaplanować nasze wspólne wakacje.Napisz e-mail do koleżanki/ kolegi z Anglii 2012-10-21 19:36:47 Napisz e - mail do kolegi po niemiecku pomocy !.

76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".

Cześć Mary!. 77% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Hej bardzo bym was prosiła abyście napisali e mail do koleżanki Marty temat dowolny z tłumaczeniem.. Napisz e-mail do przyjaciela, w którym: - poinformujesz go o sytuacji i przeprosisz za zmianę planów,E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce..

Proszę o pomoc do pilnenapisz e-meil do kolegi z zagranicy opisujący swój dzień, po angielsku.

Opisz, przedstaw swoją rodzinę.. Moje wakacje w górach; Opracowanie książki pt. "Pies Baskerville'ów".. Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31; Napisz e-mail do koleżanki po angielsku .W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz e.mail do kolegi z zagranicy którego wczesniej zaprosiles na urodziny <> opisz miejsce w ktorym chcesz zorganizowac urodziny <> poinformuj jak rodzice pomagaja ci w zorganizowaniu imprezy <> poproś o robienie zdjęć podczas przyjęcia 50 słów Zgłoś nadużycie.napisz email do kolegi/kolezanki z zagranicy, w ktorym:-opiszesz swoja nowa dziewczyne/chlopaka-okreslisz wasze wspolne zainteresowania - opiszesz irytujaca ceche charakteru swojego chlopaka/dziewczyny - wyrazisz nadzieje na wasze rychle spotkanie w trojke w Polsce.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

Wspomnij o zdarzeniu z pobytu znajomego w Polsce i napisz, jakie były tego skutki.

Moje spotkanie ze smokiem; List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie; Spróbuj wcielić się w postać dowolnie wybranego bohatera literackiego i napisz jego pamiętnik.Podczas wakacji zwiedziliśmy zagranicę: Włochy, Hiszpanię, Portugalię;.. Przedstaw się, opisz swój wygląd zewnętrzny, zainteresowania, czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz.. Facet od anglika tak se wymyślił.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. [język angielski/liceum/poziom podstawowy] Opisz, co ci się stało i zrelacjonuj okoliczności, w których doszło do kontuzji; Napisz, jakie leczenie zastosowano i czy nastąpiła poprawa; Wyjaśnij, jak kontuzja ogranicza twoje codzienne życie;Należy napisać: praca za granicą (czyli za linią graniczną).Zagranica to obce kraje, można więc wrócić z zagranicy.Ale wcześniej trzeba wyjechać za granicę (nie zagranicę).Napisz list do nowego kolegi/koleżanki z zagranicy.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Limit - 120 słów (po angielsku)Napisz list do znajomego z zagranicy, z którym spędziłeś/aś kilka dni w Polsce.. 76% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy"..

74% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.

Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Delegacja polskiego rządu jest na oficjalnej wizycie w Bratysławie i negocjuje z zagranicą.Przystąpiłaś ostatnio do ważnego egzaminu .W liście o długości 120-150 słów do kolegi z zagranicy napisz : - kiedy odbył się ten egzamin i jakie przedmioty zdawałaś ,-jak przygotowałaś się do egzaminu i ile czasu Ci to zajęło ,-jak się czułaś przed egzaminem i po nim , Tydzień przed wyjazdem skradziono ci dokumenty i nie możesz wyjechać za granicę.. 2012-01-04 16:24:34 Napisz e - mail do kolegi po angielsku.E-mail po angielsku przykład 2 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. W wypracowaniu wykaż się dobrą znajomością lektury obowiązkowej.200 słów.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.List do kolegi z zagranicy list do kolegi zachęcenie do zwiedzenia Krakowa Zabytki Krakowa zaproszenie kolegi do Krakowa Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów..Komentarze

Brak komentarzy.