Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski
Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (0-5) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1 .Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia .nawiasy zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] edycja 16 marca 2011 przez użytkownika -KaI-Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

I promise that I (nie zadzwonię) _____Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. b (mam) .. 14 years old.Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. 27 wrz 2016, 23:46:55.. W angielskim trzeba pamiętać o osobie i użyć właściwego zaimka.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Przykładowo, określPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.4.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

... Przetłumacz poniższe fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. 2012-03-13 16:30:51; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. | sameQuizy Tłumacz Google/Google Traslate Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na j. angielski.hej mogłby ktos zrobic te zadania chciałabym sprawdzic czy mam dobrze zrobione z góry dzięki :) 1.wstaw czasowniki w nawiasach w odpowiedniej formie czasu Present Simple lub Present Continous Hello Ruth!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Język angielski.. Uwaga!. 3.Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. John and Mary (piszą do siebie od kilku) years 3.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uwaga!. 2012-04-02 10:35:15; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Zadanie drugie.. 2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

1.Przetłumacz wielkanocne wyrazy na język angielski!

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2.1.3 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. This bike (nie jest mój) _____.. They (grają) basketball tomorrow - theJęzyk angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2010-09-11 16:07:22 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. 2011-12-06 17:52:45Przetłumacz 6 zdań na język angielski.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielski Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. Uwaga!Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadaj pytanie.. Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.. 2011-12-06 17:52:45; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. 2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1 This bike (nie jest mój) _____.. Zaloguj się.. My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

Uwaga!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. They (mieszkają) _____ there for many years.Zadanie 1) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach (1.1-1.4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Pomoże ktoś ?. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać nie więcej niż trzy wyrazy.. Zadanie 7.. 2012-04-02 10:35:15Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt