Przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 1-5 zgodnie z treścią tekstu
Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Zapisz, co jest treścią wyróżnionych całości kompozycyjnych tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Odpowiedz na pytania 1-5 zgodnie z treścią usłyszaną w nagraniu.. zgodną z treścią tekstu.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Zaznacz X, które zdania są zgodne z treścią tekstu (R), a które nie (F) 1.1.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Zadanie z matematyki wybierz właściwą odpowiedź odpowiedzi są podane pomóż 2014-03-19 17:02:55; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47☻☻☻Ryby : parę pytań odpowiedz: 3 ☻☻☻ 2015-01-10 18:05:29; Odpowiedz na krótkie 3 pytania ,?. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Od 1 do 1 z 1 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimZaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False)..

Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.

Zadania pochodzą z oficjalnych arkuszy maturalnych CKE, które służyły przeprowadzaniu majowych egzaminów.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Napisz, co jest tematem tekstu Zad2.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Przeczytaj poniższy tekst.. (1 pkt) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD.. Nie używaj korektora.. Rozwiązania zadań zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst, z .Strona 6 z 14 Zadanie 7.. (SP05) Na podstawie ilustracjiPrzeczytaj tekst.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli (L - Liz lub .. Zakreśl literę A, B, C lub D.. 2013-09-09 15:25:44 Popularne zadaniaPrzeczytaj poniższy tekst, a następnie odpowiedz na.. - rozwiązanie zadania .. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Przeczytaj tekst z lukami.. 1,2,3,4,5 / str. 97-98, Między nami, 2 Gim.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Przeczytaj poniższy tekst.. Nadaj całemu tekstowi tytuł odzwierciedlający jego główną myśl.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki..

Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.

Przeczytaj tekst.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Spośród podanych możliwości wybierz jedną, zgodną z jego treścią.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst , a następnie odpowiedz na pytania zamieszczone pod nim.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Zaznacz znakiem Xodpowiednią rubrykę w tabeli.. Zaznacz prawidłową odpowiedź, wybierając prawdę czy fałsz.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Skąd się bierze?. Rozwiązania zadań zamkniętych, tj. 1, 2, 4, 5, 7-9, 11 oraz 12, zaznacz na karcie odpowiedzi zgodnie z informacjami .Zadania maturalne z Historii Temat: Starożytność (część 1.). Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. (Treść tekstu została skopiowana do odpowiedzi.). Prawda czy Fałsz.. Zaznacz odpowiedź A, B lub C. How do they do .Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. 2011-07-12 16:34:39; Przeczytaj cztery krótkie teksty.. Przeanalizuj, w jaki sposób są ze sobą powiązane poszczególne .odpowiedz krótko na pytania 1-3. zgodnie z treścią nagrania.. Zadanie 1.. Zadania z polaka.. .Przeczytaj tekst.. Sformułuj główny temat tekstu w jednym zdaniu..

Odpowiedz na pytania 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Odpowiedzi powinny składać się z pełnych zdań i być sformułowane w języku angielskim.. Odpowiedz na pytania 1-3 zgodnie z treścią tekstu Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Witamy na zalicz.net!. Wybierz główny temat tekstu z trzech podanych na końcu zadania.. (Treść tekstu została skopiowana do odpowiedzi.). Przeczytaj poniższy tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Na pytania należy .. Dlaczego?. 2011-11-04 15:24:26; Matma zadanie z trescią krótkie!. Czteroznakowy kod zapisany przy każdym zadaniu wskazuje na jego pochodzenie: S/N - "stara"/"nowa" formuła; P/R - poziom podstawowy/rozszerzony; np. 08 - rok 2008. .. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Podkreśl słowa : .. z treścią tekstu.. W zadaniach (1- 5) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 9 (0 -3 pkt.).Komentarze

Brak komentarzy.