Spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy
Pokoloruj zwierzątka, które skradają się za dziećmi.. 1 Zadanie.. 1, by powstały wyrazy poznane na dzisiejszej lekcji.. Kacper ma bardzo mądrą papugę!. W 1 zdaniu-green/desk W 2-There are W 3-on/under W zeszycie ćwiczeń w 1 przeczytaj zdania, dorysuj brakujące elementy, uzupełnij zdania.. Wytnij z rogów stron rozdziału 5 fragmenty tajemniczego obrazka.. Jeśli jesteś już na stronie 82, wykonaj zadanie 1 ze strony.. Przeczytaj list, w każdym zdaniu wskaż wyrazy pasujące do ilustracji.. Do zobaczenia na kolejnej lekcji.Spójrz na światła, wyjaśnij, co oznaczają, i pomaluj króliczkę na zielono (prawidłowe zachowanie) lub czerwono (nieprawidłowe zachowanie).. Spójrz teraz na ilustracje w ćw.. Wskaż wyraz, który miał najwięcej sylab oraz wyraz, który miał najmniej sylab.. Spójrz na wyrazy w pajęczynie i zaznacz je na rysunku w nogach pająka.. W jego nogach ukryły się wyrazy związane z Halloween.. Rita opisuje swój pokój Tomowi.. Zadanie premium.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. : ) Proszę o przesłanie na e .Dziecko otrzymuje wyrazy, które ma przeczyta ć i powiedzie ć, z jakich głosek/liter składa si ę ka Ŝdy wyraz..

🎓 Spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.

Literę ch piszemy •Gdy wymienia się na sz, np.ucho-uszko,Ukryte wyrazy - 01 Test na spostrzegawczość.. popatrz na rysunki i odszyfrój wyrazy.. mam problemy z kilkoma i proszę o pomoc angielski look 2 zad 1 str 29 LPESE RVEO ECHBA PIGHOPSN z góry dziękuję :DPlik Odszyfruj hasło wyrazy.pdf na koncie użytkownika daga1229 • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 1 wrz 2011Połącz ze sobą puzzle w ćw.. Złóż go w całość i przyklej w słowniczku obrazkowym na stronie 82.. Którego słowa nie wykorzystałeś?. Jaki kolor ma każde z warzyw?. 1Kiedy naszkicujesz wszystkie elementy obrazu, spójrz na kompozycję jako całość.. Wybierz 5 obrazków, które są dla Ciebie najciekawsze i podziel ich nazwy na sylaby.. 5 Zadanie.. Znajdź i wykreśl podane wyrazy, a niewykreślone litery na wyróżnionych polach utworzą rozwiązanie.wyryty na nim krzyż przypomina śmierć Chrystusa d) symbol Jezusa - Baranka Paschalnego, który oddał swoje życie, by wyzwolić nas z niewoli grzechu i uczynić wolnymi,Podacie mi wyraz w którym jest ,,jrz"?. 7 Zadanie.. Wpisz je przy odpowiednich zdjęciach.. 8 Zadanie.. 3 Zadanie.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. 2012-03-29 20:16:28Z angielskiego prosze pomóżcie!. Wykonaj zadanie 1 ze strony 46 w ćwiczeniach: spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.. Spryciara wie, jak przechodzić przez ulicę..

popatrz na rysunki i odszyfrój wyrazy.

4 Zadanie.. - Zadanie 1: Hot Spot 3 - strona 383.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.. Spróbuj nazwać co znajduje się na każdym obrazku.. Następnie przejdźmy do zadania 3.. Zwróć uwagę, czy odległość pomiędzy poszczególnymi owocami lub innymi przedmiotami znajdującymi się na rysunku, jest odpowiednia.. W razie trudności, zajrzyj do tego samego tekstu w podręczniku na str. 82.. 2011-09-28 20:44:45 Opisz 2 instrumenty dęte , blaszane.. napisz zdania używając poprawnej formy there is thre are oraz a an lub any 2011-11-22 15:51:25 Spójrz na rysunek po angielski 2019-02-27 15:22:14wyrazy z "ż" wymiennym i niewymiennym na litery r,b,s,n 2010-02-22 14:41:57 wyrazy z ó niewymiennym 2016-04-14 19:25:00 Wyrazy z ó wymiennym 2011-12-08 15:24:53Spójrz na pająka poniżej.. Nazwij kolor po angielsku!. To tyle na dzisiaj.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Tom-zdjęcie na górze, po prawej Spójrz na obrazek pod ćw 2/44.. KARTA C: Spójrz na obrazki przedstawione na karcie.. pokaż więcej.. The bird is _____ the statue's head.Spójrz na produkty na obrazkach i zapisz, jak mogłaby wyglądać rozmowa między Tobą, .. przyklejając rysunki produktów w odpowiednich miejscach..

spójrz na rysunek.

Spróbuj podzielić wybrane przez siebie wyrazy na głoski.Teraz otwórz podręcznik na stronie 46 i spójrz na zadanie 6.. MAY - może Konstrukcji MAY + bezokolicznik używamy do mówienia o tym, że coś się prawdopodobnie wydarzy w przyszłości.. UWAGA!. chodzi mi o taki wyraz jak np.ujrzeć nie piszcie w odpowiedziach wyrazów: ujrzeć, dojrzały, spojrzał .. Czy potrafisz nazwać po angielsku warzywo z każdego obrazka?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj ponownie nagrania nr 7 z CD3 i uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. I may go shopping tomorrow - jutro mogę iść na zakupy (mogę, ale nie muszę - przypuszczam, że tak zrobię).Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Sprawdź, czy udało ci się zachować odpowiednie proporcje pomiędzy poszczególnymi elementami - czy każdy z nich .spójrz na rysunki W wyrazach wrzos, grzyb, przepływać, jarzębina piszemy rz .. Ponumeruj rysunki zgodnie ze wskazówkami Klasa: 1 Temat: Zabawa z ortografią..

Podpisz rysunki.

Napisz w zeszycie, pod tematem lekcji, dwa wyrazy: HE (on) po lewej stronie i SHE (ona) po prawej.Gdy patrzy się na tatrzańską historię czerni i bieli, widać, że mamy do czynienia z bardzo zróżnicowanym spojrzeniem na góry.. 2011-05-03 23:55:18 Wymień instrumenty dęte drewniane.. Oglądasz stare wydanie książki.. Uzupełnij słowa.. W miarę jak zmieniała się rola rysunku i grafiki — od czysto użytkowej dokumentacji, ilustracji lub wstępnego przygotowania do pracy nad właściwym obrazem — wytwory te stawały się samodzielnymi bytami.. Zasady pisowni litery h - h występuje jedynie w wyrazach obcego pochodzenia, np. hak, hałas, harmonia, herbata, humor, historia .. Spójrz na rysunki i wymyśl własny obrazek, który pomoże Ci zapamiętać pisownię jednego z wyrazów.. 3 na str. 105.Zasady dotyczące pisowni rz i ż. Rz piszemy, gdy w wyrazach wymienia się na r, np.: rowerzysta - rower, na komputerze - komputer, dworzec - dworca.. Rz piszemy w .Odszyfruj hasła, a dowiesz się jak się nazywają instrumenty dęte przedstawione na ilustracjach?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt