Opisz swoje ulubione jedzenie po angielsku
Trace and match Napisz wyrazy po śladzie, a następnie ponumeruj odpowiednio obrazki.. Dominika Grabowska 19 lipca, 2013 język angielski No Comments.. To nic trudnego!. jest biały.. 2011-04-12 21:40:01 `Za co kochasz swojego ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Cepeliny moja mama nuaczyla sie robic w dziecinstwie, gdy .Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. W opisie ma być: - co się dzieje podczas święta - co robię - co ludzie robią - co lubię w tym święcie - a czego nie Może być to Boże Narodzenie, Wielkanoc lub jakieś inne święto ;) Długość ok. 10 zdańWpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. (lub po polsku)Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. 2012-06-01 17:41:41 Konkurs na ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. ma być to miś.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Gdzie byłeś?. Uwzględnij w nim: nazwę miejsca,jedzenie,ceny,obsługę,atmosferę.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Opis osoby.. (dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) Udana impreza miejska (dłuższa wersja) ..

Opisz swoje ulubione święto po angielsku.

?Obiad mam o 15:15. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówOpis dnia po angielsku: spójniki.. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. dnia Gru 4, 2015.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. I love honey!Restauracja królewska przyrządza najpyszniejsze dania na całym świecie.Dziennie odwiedza ją sto osób.Przyżądza się tam też dania dla wegetarionów np.ryba.Jest tam też bardzo duży komin przy którym można sie ogrzewac.Sprzedaje sie tam po kawałku przeróżnych ciast i tortów.Na zamówienie można zamówić tort lub ciasto według swojego życzenia.Każdy do poczestunku dostaje .Napisz o swojej restauracji.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać..

Opisz swoją ulubioną potrawę po angielsku?

Po raz pierwszy słowo „pizza" zostało użyte ok. 997 roku we Włoszech.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. We still keep in touch and we meet, approximately, twice a month.Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about.. i dalej mi pomozcie proszePrzykład opisu Warszawy po angielsku z tłumaczeniem Opis miasta po angielsku - wzór.. Po obiedzie mam czas wolny.. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. zadanie dodane 7 września 2011 w Język .musze opisać swoje ulubione danie .. jak i kiedy powstało .. Przynajmniej 20 zdań.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Rozmowy handlowe po angielsku - glosariusz negocjatora B1 B2 Warunki dostawy i płatności - praktyczne zwroty i kolokacje .. Wypełnij nasz test poziomujący online A1-C1 i sprawdź swój poziom zaawansowania.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. .Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. pomozcie mi musze opisac uliubione naszego kraju po angielsku Cepeliny w naszym kraju sa popularne..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. moja to pizza przetłumacz: moja ulubiona potrawa to pizza.jest bardzo popularna we Włoszech.można na nią położyć to co chcesz :ser,szynkę,pomidory,cebulę,paprykę,peperoni itd.Najlepszą pizzę robi mój tata , ale jak nie mamy czasu to jemy na mieść.Ja zawszę zamawiam Margaritę.ona jest przepyszna.Zapisz po śladzie nazwy jedzenia widocznego na obrazkach.. Proszę o jak najszybsze napisanie.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Moje posiłki.. Czy się z tym zgadzasz?. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Jedzenie i posiłki po angielsku (Meals) breakfast - śniadanie brunch - drugie śniadanie (więcej tutaj) lunch - drugie śniadanie/wczesny obiad dinner - obiad supper - kolacja.. Co robiłeś?. Opowiadanie w 1 os .. zadanie dodane 6 kwietnia 2011 w Język angielski przez użytkownika misiak005 .. Opisz swój dom i rodzinę po angielsku.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Dough..

Słówka związane z jedzeniem i posiłkami.

food - jedzenie meal - posiłek, jedzenie dish - potrawa/danie (main dish - danie główne) course - danie (first course - pierwsze danie)Ulubione obowiązki domowe.. Na ich przygotowanie potrzeba duzo czasu.. My favourite food - wersja z listą słówek // wersja bez listy słówek Narysuj swoje ulubione jedzenie, a następnie opisz pełnymi zdaniami swoje preferencje..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt