Napisz opowiadanie ktorego bohaterem uczynisz jedna z postaci
Uczniowie decydujący się napisać opowiadanie mają dużą swobodę w wyborze środków, których mogą użyć, powinni .Napisz opowiadanie o wymyślonej przez Ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązkowych lektur szkolnych, który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.. Odwołaj się do treści utworu.. Szybko pomocy !. Ćwiczenie 13.. Pewnego słoneczniego dnia gdy wruciłam ze szkoły do domu uradowana mama wybiegła z kuchnia aby mi powiedzieć że .Napisz opowiadanie a temat "Wakacyjna przygoda nad morzem" Napisz opowiadanie na temat "Wakacyjna przygoda nad morzem".Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.. Lasse to klasowy urwis, uwielbia robić żarty, ma duże poczucie humoru , a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć granic, czego dowodzą na przykład historie o .Uzupełnij tekst jednego z opowiadań napisanych we wcześniejszych ćwiczeniach dialogami i opisami postaci.. Była bardzo ładna ,.Zadanie: napisz opowiadanie którego bohaterem będzie człowiek w Rozwiązanie:pani eufemia kukułka dostojnie zmierzała do miejsca swojej pracy do urzędu miasta spokojnie, bez pośpiechu szła chodnikiem i przyglądała się mijającym ją ludziom z pobłażaniem spoglądała na spieszących się młodych ludzi no tak , to ci , którzy dopiero rozpoczęli wspinaczkę po szczeblach kariery .Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Przyjazn!. Wypracoanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz wybraną postać..

Wymyśl opowiadanie, którego bohaterem jest słoń, pszczoła i połykacz ognia.

Jakie kolczyki powinnaś nosić?. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Lubię obserwować ludzi i zapamiętywać charakterystyczne szczegóły i szczególiki.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury,Pan Twardowski, Mistrz Twardowski, zwany polskim Faustem - postać szlachcica polskiego, który, wedle podania, zaprzedał duszę diabłu.Jest głównym bohaterem kilku baśni i legend, z których niemal każda przedstawia odmienną historię.Jedna z najbardziej znanych głosi, że obecnie przebywa on na KsiężycuOpowiadanie jest jedną z najbardziej popularnych form wypracowania.. Jej powieść kryminalna "Dywan z wkładką" ukaże się 27 stycznia.Wypracowanie twórcze z Quo vadis - tematy.. Napisz do nas.. x.patrycjaaa.x 5 lat temu.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.Mieszkańcy wsi naigrywają się z Grabca, co spowodowane jest jego zamiłowaniem do mocnych trunków.. Zaczął się zastanawiać,Opowiadanie z dygresją .. czary magia opowiadanie autorskie opowiadanie przykład opowiadanie z dialogiem opowiadanie z dialogiem przykład sen Szkoła wakacje..

Napisz opowiadanie o przyjaźni.

Milionerzy - Edycja język polski!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Bohater ten pada ofiarą swojej nieświadomości oraz wielkiego zamiłowania do zabawy i hulaszczego wręcz życia.Charakterystyka Bilba Bagginsa Tytułowy bohater „Hobbita" - Bilbo Baggins - jest najważniejszą postacią w powieści.. Kiedy opowiada im o przemianie w wierzbę, dzieci biegają koło niego, wciąż dokazując.. Jako miłośnik dobrej kuchni, czyścioch, bardzo zamożny palacz wykwintnych tytoni, elegant i prawdziwy domator, wydaje się czytelnikowi, i samemu sobie, całkowitym zaprzeczeniem herosa.Napisz opowiadanie z elementów opisu postaci .. poleca81% Język polski .. Napisz z akapitami.. Zadanie 11, s.33 Myśli i słowaNapisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Niewinna podmiana Nawet Olimpijczycy pijący na co dzień ambrozję i nektar oraz oglądający świat z góry mają swoje problemy.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej..

Napisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Muminki (szw.. To cos było zapakowane w różowy papier i ruszało się.ZapiX2PalcE 2009-11-29 16:13:24.. Oczywiście nie można przesadzić w przedstawianiu fabuły z bardzo wielu perspektyw, a główny bohater powinien zajmować jak najwięcej uwagi czytelnika, bo to .Lasse Erikson to jeden z bohaterów powieści Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn".. Pamiętaj o zawarciu w swojej pracy wszystkich elementów kompozycji opowiadania (kolumna Treść w poniższej tabeli).. Wypracowanie twórcze z Quo vadis - tematy.. plis plis plis plis plis plis plis plis plis plis plis plisGłówny bohater nie musi przez całą książkę opowiadać to, co się wokół niego dzieje, a czytelnik poznaje fakty, które dla niektórych postaci w książce są niedostępne.. Ćwiczenie 12.. Drodzy siódmoklasiści, poniżej do przemyślenia tematy wtorkowego wypracowania z Quo vadis Henryka Sienkiewicza.Zastanówcie się, co i jak chcecie napisać, przemyślcie przykłady i argumenty - jeśli zdecydujecie sie na pracę argumentacyjną lub fabułę, jeśli zdecydujecie sie na opowiadanie..

..... napisz opowiadanie o życiu szkolnym.

Mumintrollen) - fikcyjne istoty o antropomorficznej budowie ciała (nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne), zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii, bohaterowie cyklu dziewięciu książek i dwudziestu dwóch komiksów fińskiej (piszącej po szwedzku) autorki Tove Jansson, oraz pięćdziesięciu dwóch komiksów brata Tove Larsa Janssona.Napisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje.. Do jutra mam to zrobic Pomóżcie mi to na jutro PLISSSSSSKA !11 Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-02 17:06:02Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Chodziła ona do 6 klasy .. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Na początku książki brat Bossę i Lisy ma dziewięć lat, na końcu jest o dwa lata starszy.. Wyobraź sobie, że Twój ulubiony mitologiczny bohater znalazł się w twojej klasie.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Na jutro szybko.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. (Lektury z klasy 5-7)Napisz, która z postaci mitologicznych wzbudziła twoją sympatię i podziw.uzasadnij swój wybór.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Tymi drobiazgami dopełniam wymyślane postaci, by tchnąć w nie życie, uczynić trójwymiarowymi - mówi PAP pisarka Marta Kisiel..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt