Opisz swój ulubiony dzień tygodnia
Strona: 1Mam na imię Ania ( tu podasz swoje imię) i mam 12 lat ( wiek też podasz swój).. Wtorek, to ulubiony dzień tygodnia wszystkich gdańskich sush.. iżerców 🌿 💚 Jednak dziś postanowiliśmy puścić w świat nasze wegańskie rolki i zaoferować je także w Gdyni, w Avocado store & more:O Także, jeżeli lubicie zajadać vegan SUSHI, ale było Wam do nas za daleko, to macie niespodziankę 😁 Ps.. 502 Obserwuj autora .. Opisz siebie, a my dopasujemy do Ciebie sukienk.. Next I go to the kitchen and I have breakfast.opisz po angielsku swój ulubiony dzień tygodnia pilne pomóżcie mam na jutro.. Sprzedaży Oraz.. Ogarniaczka naszego nowego showroomu w. Warszawie Trzymajcie kciuki!Jak opisać swój dzień po niemiecku?. POMOCY !. Myślisz, myślisz.. tak, to wtorek.. poleca85% Język polski .Cześć!. Opisz swój ulubiony dzien tygodnia najlepiej jakby była to sobota , a i jeszcze po angielski xd 0 ocen | na tak 0%.. Może być co kolwiek .. żeby było okoł 80 słów !. W szkolę spędzam około 8 godzin.. Następnie idę pograć sobie w gry komputerowe.Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. poleca 84 % 1763 głosów.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: klaudik1.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. Proszę !. Potem jem śniadanie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .opisz swój ulubiony dzień tygodnia plis potrzebne odwdzięczę się robiąc wam zadania pomocy POMOCY :):( KaCha_944; 30.09.2011 Moim ulubionym dniem tygodnia jest niedziela, ponieważ wraz z moją wspaniałą rodziną idziemy rano do kościoła a następnie wybieramy się na wspólną wycieczkę .Mamy wtedy bardzo dużo czasu żeby wspólnie .Jak opisać swój dzień po angielsku?.

Opisz swój ulubiony dzień tygodnia.

Następnie myję się oraz ubieram się.. Śniadanie kończę o 6:45.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. It's a special day, because I can fully have a rest.opisz swój ulubiony dzień tygodnia po angielsku.. Udostępnij.. Podobne pytania.. Otwierając oczy zastanawiasz się jaki jest dzień tygodnia.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój ulubiony dzień tygodnia po angielsku(na 1 strone A5)i jak będziecie odpowiadać to prosze o napisanie o jaki dzień…Describe your favourite day of the week - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Skomentuj.. Wstaję i idę do łazienki.. :) niestety ja nie mogę nic wymyslic prosze o pomoccc ;*:*:*Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Treść .Mój ulubiony dzień tygodnia - j. angielski wypracowanie.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. 502 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Opisz swój dzień w szkole Podobne tematy.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 (-100) [Szkoła podstawowa] 0 głosów.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opisz swój ulubiony dzień tygodnia po angielsku.

Dzień rozpoczynam pobudką o godzinie 7.00.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. dziękuje :)Opisz swój ulubiony dzień tygodnia w którym idziesz do szkoły.Napisz:(piatek) -dlaczego ten dzień jest Twoim ulubionym dniem w szkole,(mam fajne lekcje)-które lekcje szczególnie lubisz i dlaczego,(edb i gw bo jest wolne)-co robisz tego dnia po lekcjach,(odpoczywam po szkole i gram na kompie)Opisz swój ulubiony dzień tygodnia, korzystając z notatek.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. źródło:Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. O 7.40 wychodzę do szkoły.. Którego bohatera z serialu "Znajdź mnie w Paryż.Ulubiony dzień po angielsku !. 2011-10-15 13:57:59; Opisz,co .Opis zwykłego dnia (dziennik) "W ŻYCIU OTRZYMUJESZ TO, O CZYM POMYSLISZ, PRZCIĄGASZ TO, CZEGO SIĘ OBAWIASZ, UTRWALASZ TO, Z CZYM WALCZYSZ I DOŚWIADCZASZ TO, CO WYBIERASZ" Dzisiaj, kiedy rano wstałam, pomyslałam, że dobrze by bylo wybrać się do kina na komedię po tytulem..

Opisz swój ulubiony film po angielsku.?

30 maja 2015 "Jeżeli kochasz życie, to nie marnuj czasu, bo to jest to, z czego życie się składa.". Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. o pomoccc :)) potrzebuje cytuje treść zadania : Napisz (ok.80 - 100 słów) opowiadanie o najlepszym dniu w szkolę.. Gdy wracam do domu najpierw jem obiad.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Następnie jem śniadanie.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. Opisz swój ulubiony dzień tygodnia.. dziś wydajemy SUSHI już od 11:00 w SPOT, a w STORE&MORE od .Poniedziałek Mój ulubiony dzień tygodnia Od dzisiaj rozpoczynamy.. rekrutację do naszego zespołu 🙈 Stanowiska: Pakowacz i ogarniacz paczek Pomoc krojczego w wycinaniu tysięcy elementów Pomoc krawcowej w przygotowywaniu podszewek Specjalista ds.. Jak to wygląda w skali tygodnia, to już bardzo łatwo można sobie policzyć.Zdrap swój ulubiony dzień tygodnia!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt