Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel
Każdy ojciec powinien być dla swojego dziecka przede wszystkim najlepszym przyjacielem, ale również wzorem do naśladowania.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. To także miejsce, w którym najłatwiej mi o zdolność wczuwania się w to, co dzieje się we wnętrzu drugiego człowieka.. na dzisiaj 1 Zobacz odpowiedź tysia945 tysia945 Komputer - wróg czy przyjaciel człowieka?. Sport-rozprawka.. : Celem moich rozważań jest często zadawane pytanie, a mianowicie: "Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?".. pomorzecie?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Rozprawka na temat "Komputer wróg czy przyjaciel" lub "przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieszki" :) Tak jak pisałem w tytule proszę o rozprawkę może być długa bo potrzebuje przynajmniej 1 str. papieru kancelaryjnego.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel człowieka.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Zbierz argumenty za i przeciw na temat "Komputer przyjaciel czy wróg" +0 (2) .. możemy coś ważnego podobnie jak w książce ale w komputer jest bardziej uczący i więcej ma informacji na dany temat komputer jest przyjacielem człowieka i wrogiem bo przez komputer możesz nawet nosić okulary itp dlatego komputer ma dwie role w jednym .Telewizja jest dla wielu bogatym i atrakcyjnym źródłem wiedzy..

Komputer-wróg czy przyjaciel?

Spróbuję za pomocą odpowiednich argumentów określić swoje stanowisko w tym sporze.Telefon komórkowy jest jednym z najnowszych wynalazków służących człowiekowi do komunikacji.. Niestety niewielu jest ojców, którzy podchodzą w ten sposób do swoich dzieci.Przyjaźń to przestrzeń, w której stać mnie na wyjątkową szczerość i spontaniczność w komunikowaniu na własny temat.. Zarzucają mu to, że pochłania dużo czasu, że jak się zacznie coś robić, nie można się oderwać.Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. - Niestety często też zapominamy, że czas który poświęcamy na oglądanie telewizji można przeznaczyć także na inne czynności.GROM Giwera [ Sołdat ] .. Popularna komórka może być jednak przyjacielem lub wrogiem ucznia.. W tej rozprawce spróbuję rozwiązać ten problem, choć jednak nie wiem, za jakim stwierdzeniem się .Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. 2013-09-19 17:20:25 Kto mi napisze rozprawkę na chemie pt. promieniotwórczość wróg czy przyjaciel ?. Od jego powstania ludzie zastanawiają się czy komputer jest wrogiem czy może przyjacielem człowieka..

- rozprawka na ten temat.

Pierwszym argumentem jest internet.. Młode osoby, w wieku od 14-17lat spędzają dziewięć nawet dziesięć godzin "surfując" po Internecie, a naukę odstawiają na dalszy plan.. Bardzo pomocna jest także sieć Internetu (można tu znaleźć informacje z całego świata na temat, który nas interesuje).Komputer: wróg czy przyjaciel?. Przyjaciele mają odwagę dzielenia się własnymi myślami i przeżyciami.Zadanie: proszę o pomoc rozprawka temat ojciec Rozwiązanie:ojciec jest jedym z najważniejszych ludzi, jakich możemy poznać w życiu najczęściej, jeżeli mamy tę pożliwość posiadania go, jest on dla nas pierwszym mężczyzną, jakiego poznajemy kim staje się dla nas, zależy w zasadzie od nas zastanowię się nad pytaniem czy ojciec jest niedoścignionym ideałem czy najlepszym .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Pragnę udowodnic wszystkim, ze mimo wszystko, urządzenie to jest naszym przyjacielem.. ;) wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstInternet pochłania nasz cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na naukę lub na spotkania ze znajomymi..

rozprawka na ten temat.

Bez komputera da się żyć, ale w dzisiejszym świecie trudno się bez niego obejść.. Czy wyobrazacie sobie swiat bez niego?. Jest to złe, gdyż wtedy uczniowie mają zaległości w szkole.Przydatność 70% Komputer - wróg czy przyjaciel?. Młodzi ludzie nie potrafią czasem powstrzymać się od rozmowy przez telefon, czy też pisania SMS-ów podczas lekcji.Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. pomorzecie?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie.Komputer w dzisiejszych czasach ma już w domu prawie każdy człowiek, poza tym większość zawodów, które obecnie się wykonuje zmusza ludzi do tego, by korzystali oni z tych skomplikowanych urządzeń.W swojej pracy chcę udzielić odpowiedzi na pytanie czy komputer jest dla człowieka przyjacielem czy też wrogiem.Komputer to urządzenie, ktore w ostatnich latach stało się bardzo popularne.Spora część ludności uważa jednak komputer za swojego wroga.. Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Ojciec- niedościgniony ideał czy najlepszy przyjaciel?. Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie..

Wzroem do naśladowania są dla nas przyjaciele.Komputer-wróg czy przyjaciel?

- rozprawka na ten temat.. Coraz więcej osób spędza swój wolny czas przed telewizorem, oglądając swoje ulubione programy.. Przypomnę, że pierwsze komputery powstały w latach 40.Dzięki komputerom uczniowie mogą zdobywać wiedzę - w tym celu korzystają z różnego typu encyklopedii i podręczników multimedialnych, które zawierają także filmy, wykresy, mapy i schematy.. W dzisiejszych .Czy uwżasz że komputer to twój najlepszy przyjaciel 2011-09-29 16:49:54 Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel .. 2011-12-20 18:18:08 Napisz rozprawkę na temat wakacji 2011-12-15 19:42:52Rozprawka tego typu opiera się na najprostszym schemacie: teza, argumenty, potwierdzenie tezy; rozprawki oceniające - w temacie występuje pytanie („jak", „który"), a autor rozprawki ma dokonać wyboru, ocenić, przyjąć określony punkt widzenia; rozprawki rozstrzygające - w temacie występuje antyteza zmuszająca do dokonania .Przyjaciel dziecka, jakim jest jego tata, to człowiek, który pozwala dziecku rozwijać jego umiejętności i sprawia, że dziecko nie ma kłopotów z własną samooceną.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.. Coraz częściej używa go młodzież szkolna.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Komputer-wróg czy przyjaciel?. Większość ludzi ma określony jakiś cel w życiu, do którego dąży, aby go spełnić.. Wbrew pozorom historia tych urządzeń nie jest długa.. - rozprawka.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. ;) 2012-04-13 16:42:15 Załóż nowy klubZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz rozprawkę na temat: Komputer - wróg czy przyjaciel?Napisz rozprawke na temat komputer wrog czy przyjaciel czlowieka?. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Uważam jednak, że postać ojca jako niedoścignionego ideału nie ma korzystnego wpływu na rozwój jego dziecka.. Oceń treść i pomóż jeśli mozesz - Rozprawka ;) zamieszcze tu swoją rozprawke na temat Komputer, wróg czy przyjaciel?. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt