Napisz list do siebie samego
Filmy.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem, czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list .. O dwa, pięć, dziesięć lat.. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Skomentuj.. Krótki biogram może Ci być potrzebny na profilu społecznościowym albo zawodowym, na portalu randkowym, w CV, w folderze informacyjnym, na stronę firmową albo we wszelkich zgłoszeniach na kursy, webinary, szkolenia i warsztaty.Często masz problem jak napisać krótką informację o sobie (czyli biogram) w taki sposób, aby była atrakcyjna, przejrzysta i .Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski.. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym, co jest dla Ciebie ważne.Napisz wiadomość do siebie z przyszłości albo do kogoś innego, a my wrzucimy list do skrzynki gdy tylko przyjdzie czas .. Dane które przechowujemy, a także treści waszych wiadomości, zostają zaszyfrowane na samym początku całego procesu.. Zastanów się chwilę i powiedz samemu sobie za rok, trzy lata lub pięć lat to, co uważasz za istotne.. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Spróbuj :)Pod spodem znajduje się przykładowy list do samego siebie: Kocham Cie moja K., kocham bardzo mocno, najmocniej jak potrafię..

Piszesz list do samej siebie, ale starszej.

Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Technika idzie do przodu i od dawna już było wiadomo, że tylko kwestią czasu jest, gdy ktoś wymyśli…Zadanie z polskiego na temat: napisz do sb list, w którym wyznaczysz sb cele na nowy rok szkolny.. Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu.. będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Otóż możliwości wykorzystania takiej drobnej rzeczy jest niezwykle wiele — zwłaszcza w kontekście własnego rozwoju.napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłości 2016-03-10 17:53:25; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Udostępnij.. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.. niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014)Co można napisać do samego siebie?.

3.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Nie spinaj się, tylko pozwól strumieniowi świadomości płynąć.Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Korzystamy z protokołów bezpieczeństwa które dbają o to, aby dane, nawet gdy zostaną .piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat.. Być może będziesz wtedy starał się wrócić pamięcią do swojej młodości, a list ten okaże się nieocenioną pomocą.Kilka dni temu obejrzałem film opublikowany na portalu edutopia opowiadający o tym jak doświadczeni nauczyciele piszą listy do samych siebie - do siebie z pierwszego roku pracy.. Treść.. Możesz podzielić się wskazówkami co zrobić, żeby znaleźć się w miejscu, w którym właśnie się znajdujesz (w opisywanej przyszłości).. Teraz spakuj list do koperty i zapisz na niej datę, w której otworzysz Twój list i schowaj go w bezpiecznym miejscu.Postaraj się w ciągu tego tygodnia na spokojnie przemyśleć treść i napisz list do samego siebie, ale z przyszłości.. Zacznij pisać.. 79% Napisz list do siebie, który za 20 lat przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie teraz ważne.. niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014) 2014-01-06 18:36:10; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat..

83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Napisz co chciałbyś zrobić, osiągnąć.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Metoda prosta i skuteczna.. Prosta, ponieważ nie potrzeba do tego specjalnych przygotowań czy umiejętności; skuteczna, bo wystarczy, że otworzymy się na napisanie do siebie jak do ukochanje osoby, a poczujemy uzdrawiająca moc własnych słów i miłości do samego siebie.Napisz list do siebie z przyszłości!. Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .FutereMe.org to prosta aplikacja która pozwala napisać list do siebie samego, który zostanie nam dostarczony w przyszłości.. 1008 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !. 83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Zacząłem się nad tym zastanawiać i doszedłem do wniosku, że nie muszę czekać do emerytury, żeby taki list napisać, bo już teraz mam sobie sporo do powiedzenia i sporo do rozliczenia.Napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat 2010-10-18 20:14:49; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. W styczniu 2010 r. dostałam pracę domową z języka polskiego nawiązującą napisać mi list,który przeczytam za 20 lat..

...Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat.

Przed przeczytaniem posta myślałem, że będzie chodzić o dosłowny list do samego siebie.. Niech ten list przypomni tobie doro Wiem, że nowa szkoła oznacza nowe wyzwania i trudności.Lubię takie nietypowe rzeczy, więc chętnie podejmę się napisania listu.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem, czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Moje życie nie byłoby wtedy takie jakie jest… Napisałabym do siebie, abym nie popełniła tego samego błędu po raz drugi (ten błąd zniszczył mi życie) oraz, żebym nie przejmowała się tym wszystkim.Jedną z metod pracy z wewnętrznym dzieckiem i nad samooceną, jest metoda pisania listu do siebie.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Natalusia199416; 19.09.2010 Drogi Pawle.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co chciałabyś sobie przekazać?. Napisz do nas.. [tak mówili do mnie znajomi z klasy w gimnazjum i liceum] Wiem, że zastanawiasz się aktualnie czy zostać w Koperniku (szkoła z j. francuskim w Katowicach) czy iść do Słowaka (liceum w Chorzowie, w którym działa Klub Podróżników Peneplena).Napisz coś o sobie!. Będę zawsze z Tobą nawet gdy wszyscy Cie opuszczą, nie skrzywdzę Cie choć by inni to robili.Chciałabym napisać do siebie taki list.. 81% List do siebie ; 83% List do Stanisława Lema; 83% List do kolegi - Romeo i JuliaNapisz też o tym, jak do wszystkiego doszedłeś.. 85% List pożegnalny dla Harpagona od Elizy i Kleanta - "Skąpiec".Zastanów się, w jakim celu chcesz napisać list do siebie i co chcesz w nim zawrzeć.. Jeśli masz problem z pisaniem, możesz pomóc sobie kilkoma zwrotami, które pomogą Ci ukierunkować myśli - "Przepraszam siebie za…", "Dziękuje sobie za…", "Cenię w sobie to, że…", "Proszę siebie o…", "Wierzę w to, że…".. Pierwszego dnia września rozpoczęłam nowy rok szkolny.. Pisze do Ciebie, gdyż chciałbym opowiedziec Ci o tym jakie cele sobie postawiłem na ten rok szkolny.I właśnie o tym chciałabym napisać w liście do samej siebie sprzed dekady… Cześć Kinu!. I wtedy też go ponownie otwierasz.. List do siebie z przyszłości Właściwie to nie list, a mail, w końcuNapisz list do siebie , w którym wyznaczysz sobie cele na ten rok szkolny .. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt