Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie my nie mamy zeszytów
Zeszyt ćwicze ń Komplett plus 1.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej .Przetłumacz zdania na język niemiecki.. ZADANIE 1.. 16.4.2018 (17:42) 1 ona mieszka w Gdyni 2 ja kupuje mieszkanie w Gdyni 3 co tutaj robisz 4 Uczę się niemieckiego zawsze w sobotę 5 moja mama gotuje obiad 6 Ona fotografuje chętnieUzupełnij zdania czasownikiem konnen we właściwej formie i zapisz je w zeszycie Pytajnik oznacza miejsce w które należy wstawić konnen Prosiłbym jeszcze o przetłumaczenie tych zdań na język polski bo tego wymaga nasz nauczyciel :) 1.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Mój ulubiony nauczyciel powinien być pomocny, miły i sprawiedliwy.. 6.Dlaczego podsłuchujesz?. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.Przetłumacz zdania na język niemiecki infinitiv .. Tak Nie.. j.w ps proszę o przetłumaczenie zdan z ksązki kompass1 - sprawdzian ustny 3 daje naj to są te pytania z góry dziękuje xdd 1.. Na końcu czeka na ciebie kilka interaktywnych ćwiczeń.Chcesz nauczyć się więcej?. W przyszłości chciałabym grać w teatrze.. W wolnym czasie gram w squasha.Przetłumacz zdania na język niemiecki.. 2010-05-10 18:39:52 Przetłumacz zdania na język niemiecki 2012-09-24 14:17:59 Przetłumacz zdania na język Niemiecki !.

Ty jednak zapisz w zeszycie właściwe rozwiązanie.

Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w .Przetłumacz zdania na język polski ( z niemieckiego) 2012-04-20 13:43:36 Przetłumacz zdania na język polski (z angielskiego) 2012-05-16 14:30:21 Przetłumacz poprawnie podane zdania na język polski !. W wolnym czasie gram w squasha.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. *Powiedz, która jest teraz godzina.4.. Napisz w zeszycie zdania z właściwymi formami rzeczowników w celowniku lub w bierniku.. Nauczyciel.. Ja dam.Jest rok 1996 a ja, dziecko, siedzę w jakiejś klasie i uczę się odmiany czasownika essen (jeść) i tłumaczę zdania.. (My) mamy w środę biolog…Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Z góry dziękuje za pomoc.Przetłumacz zdania na język niemiecki.. W sobotnie popołudnie, a później po południu gram na komputerze.. Wakacje spędziłam we Włoszech.. Wakacje spędziłam z moją rodziną.. Zeszyt ćwicze ń #trends 3.. Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie..

Następnie przetłumacz zdania na język polski.

Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 3.Ona odpisuje pracę domową.. wikilaki3 rozwiązane zadania wikilaki.. Kiedyś trochę narzekałem, że popołudniami muszę biegać na niemiecki, teraz dziękuję rodzicom, że mnie na ten kurs zapisali.. 7.Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na str. 79 i zrób zad.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. W wolnym czasie gram w squasha.W języku niemieckim , tak jak w polskim, są 3 rodzaje (męski, żeński, nijaki).. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.Co sprzątasz ?. Od czterech lat uczę tego języka.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. 1,3,4 Podstawa programowa:W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum..

On ma w piątek język niemiecki.

6.Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. 2017-02-27 22:08:01W tej lekcji dowiesz się, jakie zaimki dzierżawcze występują w języku niemieckim oraz jak odmieniają się przez przypadki.. Ta lekcja jest częścią kursu: Gramatyka B1/B2 .przetłumacz zdanie na język niemiecki ,,jak długo masz zajęcia ?". Autor rozwiązania.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).. Zapisz w zeszycie podane przyimki z biernikiem - Präpositionen mit Akkusativ.. W języku niemieckim informację na przykład o rodzaju rzeczownika przekazuje właśnie rodzajnik.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i podaj dwie coraz krótsze formy przetłumaczonych zdań 1.Oni kupują swoim przyjaciołom książki 2.. Nauczyciel.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Zadanie: proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tych zdań na język niemiecki proszę nie korzystać z google tłumacz 1 jestem szybszy niż ty 2 to zadanie Rozwiązanie: 1 ich bin schneller als du 2 to ist eine aufgabe schwierigster 3 mein der bruder ist amOtwórz podręcznik na stronie 88..

Mam piórnik i li…Przetłumacz zdania na język niemiecki.

4.Nauczyciel odpytuje Tomka.. 2014-03-04 17:08:41Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki ( tylko proszę nie z google tłumacza )Polecenie: Przeczytaj zdania z właściwymi spójnikami.. Wykonując to zadanie nie sugerujemy się już gramatyką, tylko wykonujemy je po kątem sensu zdania.. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. Od czterech lat uczę tego języka.. (My) nie mamy zeszytów.. W niedzielę spędzam czas wolny z moja koleżanką w klubie mlodzierzowym.. Czas spędziłam nad oceanem, pływałam i grałam w siatkówkę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt