Opisz swój typowy dzień
Następnie zaczęłam szykować się do szkoły.. I tu przychodzę do Was z pomocą.. Główna nagroda: lot do Argentyny i spotkanie ze wszystkimi bohaterami wraz z udziałem w koncercie En Vivo Violetta.. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ.. Takie na stronke było napisane Dam 6Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. 9 Zadanie.. Strona wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane o Twoim zachowaniu w celu dopasowania reklam oraz zbierania statystyk o odwiedzających witrynę.. Dobrze by było gdyby było jeszcze tłumaczenie.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. Skomentuj.. zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski;Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. .Najczęściej przy temacie o czasie wolnym, o hobby, pojawia się problem z opisaniem swojego typowego dnia.. .Zadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzieńOpisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17 opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz typowy listopadowy pejzaż..

Jak można opowiadać o swoim typowym dniu.

Prosze, aby były wszystkie punkty.. Jakich słów użyć, których najczęściej nam brakuje do opisu takiego dnia.Napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 0 0 20.01.2014 o 21:00 rozwiązań: 1. pumpkin 2 lata temu.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz w kilku zdaniach swój tydzien.. Udostępnij.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Odpowiedz.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Przykładowy opis dnia po angielsku My day starts at 6 o'clock in the morning.. 30 maja 2015 "Jeżeli kochasz życie, to nie marnuj czasu, bo to jest to, z czego życie się składa.". Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!. Skomentuj.. O 17 kończę pracę.. armia kartagińska Kartka z pamiętnika miłość napisz kartkę z pamiętnika opis dnia opisz swój dzień w średniowieczu podróż do średniowiecza podróż w czasie zakochanie.Opisz swój dzień!. Gromadzi on święta, które nie zostały dopuszczone przez zwykłe święta do kalendarzy.. 4. spirklesparkle ..

Opisz swój dzień w formie kartki z pamiętnika.

6 Zadanie.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Wygrałaś/eś w konkursie wiedzy o Violetcie główną nagrodę i jesteś jej fanką/em.. .Kalendarz świąt nietypowych 2021 ujęty w typowy kalendarz.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Mój typowy dzień w Poznaniu by Martyna Gabrych o listopada 28, 2015.. Stwierdziłam, że to świetny temat, więc bez zbędnego przedłużania, zapraszam Cię dziś do mnie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. -Ty i twoja rodzina-Twój typowy dzień-Jak pomagasz w pracach w domu-Co robisz w weekendy.. Anonimowa0123.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Opisz swój dzień w formie kartki z pamiętnika.. Szukaj.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Zdarzyło Ci się w mniej lub bardziej odległym czasie uczestniczyć w kursie językowym?. Najlepsi w pomaganiu: 1.. 1618 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Po śniadaniu poszłam dać mojemu psu jeść.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !. O 18 oglądam TV.. Proszę, szybko, to na poniedziałek.Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!.

2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .

8 Zadanie.. 7 Zadanie.. Nagle okazuje się, że nie mamy nic do powiedzenia.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Opisz swoją typową sobotę, a zgadnę ile masz lat!. O 17:30 jem obiad.. O godz. 23 zasypiam.. Napisz do nas.. Udostępnij.. 958 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. saypainn 5 lat temu.. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. PofikanaPL 9 miesięcy temu.. 10 Zadanie.. POMOCY !. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) .Jak nie marnować czasu, czyli opisz swój dzień.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. 11 Indywidualne.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opisz swój wczorajszy dzień.. Ostatnio z Twojej strony pojawiła się propozycja, abym opisała swój typowy dzień i jego organizację.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. skasowany.785827; 4.10.2013 żeby było łatwiej napiszę w punktach.. Polub nas → Wyślij znajomemu .. At half-past seven I eat my breakfast.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. 0 ocen | na tak 0%.. Takim na bardzo podstawowym poziomie?Zadanie: opisz swój typowy dzień w pracy ,napisz co robisz i o jakiej porze napisz opinie o swojej pracy dośc długie prosze Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak opisać swój dzień po angielsku?.

coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz swój typowy dzień tygodnia.

potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy opis typowego dnia.. Skomentuj.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. A to nie jest prawdą.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opowiedz mi o swojej typowej sobocie i zobacz, czy zgadnę ile masz lat!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt