Napisz w punktach dlaczego warto uczyć się w innym kraju
W naszym gimnazjum mamy możliwość nauki trzech języków obcych .. Każdy z osobna ma swoją własną historię i przeważnie dużo osób się nią interesuje, więc dlaczego nie zainteresujecie się historią innych osób?. Języki obce przydają się nie tylko w pracy.. Osoby, które wyjeżdżają za granicę np. na wycieczkę także powinny znać język kraju, do którego jadą.Czy warto uczyć się języków?. W Lubuskiem takich punktów będzie ponad 160, w tym 19 w Zielonej Górze.. Wystarczy zdawać dowolne przedmioty i mieć z tego nawet po 30%.. 3.Łatwiejsze korzystanie z komputera i Internetu.. Świat, który nas otacza ciągle się zmienia i stawia coraz wyższe wymagania.. 2 Można łatwo zawierać nowe znajomości w innych krajach.. Historia przydaje się nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym.. Zwierzęta na lądzie, w powietrzu i wodzie żyły w harmonii z otaczającym je środowiskiem i w nieograniczonej swobodzie bytowania.O Polsce warto uczyć się, dlatego że jest to kraj bardzo interesujący, który ma potencjał, w przyszłości będzie jednym z kluczowych krajów w Europie.. 4 Jest większa szansa na lepszą pracę.. (Oprócz angielskiego) 2018-03-28 23:43:22 Jakiego języka z wyjątkiem angielskiego warto się teraz, Twoim zdaniem, uczyć ?. Wiem o tym, bo sam jestem w komisji rekrutacyjnej.. Nikt nie zastanawia się nad tym, że nauka jest ważna, a nawet niezbędna..

Oto odpowiedź!Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Jeżeli nie będziemy ich się uczyć będziemy wszędzie za granicą kraju czuli się obco.. Czy warto się uczyć?. Naprawdę jest warto uczyć się Polski i języka polskiego, bo trzeba trzymać kontakt z polską kulturą i językiem.Hasło na środku dlaczego uczyć się języków obcych?. Przyjmujemy każdego z ustawionym progiem w systemie 1 punkt.. Ja wychodzę z tego założenia, że warto ją zdobywać.. I pod dołem w punktach np. 1.. Możesz nawiązywać znajomości z ludźmi z innych krajów.. Niektórzy ludzie twierdzą że wiedza do niczego w życiu im się nie przyda.. 5 Można pisać piosenki w innych językach :) 6 Można tłumaczyć teksty, których inni nie potrafią przetłumaczyć.„Inni będą traktować cię w sposób, w jaki sam ich traktujesz" (Łukasza 6:38, Contemporary English Version).. Stopień automatyzacji przemysłu na rynku polskim zwiększa się (poszukaj dowolnych statystyk w Sieci, polecam) - Polska jest krajem rozwijającym się.. Pomóż nam się .Języka możemy uczyć się też dla własnej satysfakcji..

I Teza: Uważam ,że warto uczyć się języków obcych.

Obecnie bardzo potrzebna staje się znajomość języków .Rząd opublikował spis placówek medycznych, w których po 15 stycznia będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19.. Uczestnik projektu, Edmonton, Kanada.. Mimo, że rozstali się ze szkołą nadal pogłębiają swoją wiedzę.. II Argumenty: 1.Możliwość porozumiewania się z obcokrajowcami.. Czy warto się uczyć?. Warto jednak to rozważyć i się nad tym zastanowić.. Niektórzy ludzie twierdzą że wiedza do niczego w życiu im się nie przyda.. Dobrym fachowcom zawsze dobrze płacą, niezależnie od branży.W mowie potocznej skróty są używane przez cały czas.. Komunikując się w nieformalnym otoczeniu (na imprezie, w barze, w gronie przyjaciół lub współpracowników), możesz użyć dowolnych opcji skrótów.Niektórzy twierdzą, że nauka języka polskiego do niczego im się nie przyda.. Czy z nauki coś zyskujemy?Plan rozprawki.. Dobrych argumentów dlaczego warto uczyć się języków obcych jest wiele.Na to, jakiego języka warto się uczyć, wpływa to, jaki odsetek populacji posługuje się nim w życiu codziennym.. Wielu uczniów z tej możliwości nie korzysta i nie docenia jej przydatności.Praca Poligloci nie mają kłopotów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy, pracodawcy w Polsce wymagają najczęściej od kandydatów na przeróżne stanowiska znajomości języka angielskiego, niemieckiego, bądź francuskiego, nierzadko mile widziana jest umiejętność posługiwanie się dwoma językami obcymi..

Czujesz się swobodnie w innym kraju.

Łatwiej znaleźć pracę.. Przecież to nie tylko słowa ułożone w dane zdania.Kompletna bzdura.. Podsumowując - Języki obce stają się częścią codziennego życia i pomagają zrozumieć innych ludzi z obcego kraju.. miszcz310 napisał:Kraje znajdujące się na północy i południu od równika zostały powiększone o tyle, o ile powiększone względem kropek na równiku są czerwone kropki nad nimi.. Sekret #2: Pomagając innym, pomagasz sobie!. 2.Łatwiej znaleźć pracę.. Dlaczego w ogóle pomagamy ludziom, których wcale nie znamy?. Jednak tutaj warto zwrócić uwagę na sytuację, w której się znajdujesz.. W dzisiejszych czasach wielu ludzi zapomina tak naprawdę czym jest ich język.. Pierwszym moim argumentem potwierdzającym tą tezę jest to, iż poprzez zdobywanie wiedzy możemy w pełni uczestniczyć w wypowiedziach z różnych dziedzin oraz dopilnować aby te .Było to dawno - w czasach, kiedy na świecie pojawili się pierwsi ludzie, ulepieni z gliny przez potężnego tytana, syna Uranosa i Gai, Prometeusza.. Możesz wyjechać do pracy za granicą i lepiej zarabiać.. Tylko w ten sposób możliwe jest zachowanie kątów i odległości między lądami na mapach, które każdy zna z lekcji geografii.Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści mogą płynąć z udzielenia pomocy nieznajomym osobom?.

Czy warto się uczyć?

Teraz nie wystarczają już bardzo dobre oceny w szkole.. Niektórzy ludzie twierdzą że wiedza do niczego w życiu im się nie przyda.. Jednak należy także pamiętać, że im więcej osób posługuje się danym językiem, tym większa konkurencyjność , która jednocześnie zmniejsza atrakcyjność tej umiejętności.Odpowiadając quasi-merytorycznie: w Polsce będzie rosnące zapotrzebowanie na automatyków.. Wcześniej próbowałem się uczyć sam w domu, ale jednak szkoła jezykowa powoduje, że człowiek ma wieksze ambicje i chec do nauki :).Przydatność 50% Warto uczyć się języków obcych.. To wystarczy, by dostać się na dowolną uczelnię techniczną w kraju.. poleca 78 % 1153 głosów.. 2011-12-31 11:48:36W dzisiejszych czasach młodzież nie chce się uczyć.. innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!. Wielu uważa, że nauka nie jest im potrzebna, że wiedzą już wystarczająco dużo.. Ja wychodzę jednak z założenia, że warto uczyć się tego pięknego języka.. Ludzie, którzy chcą coś osiągnąć, muszą pracować nad sobą, rozwijać się i ciągle się uczyć.. Sam mam już prawie 50. i od roku uczę sie w Akademii Jezykowej w Gdyni własnie niemieckiego, na poziomie póki co podstawowym.. Coraz więcej osób tak właśnie robi.. Czy warto się uczyć?. 3 Ma się lepsze wykształcenie.. Dlatego właśnie warto się ich uczyć.Warto uczyć się historii, ponieważ można poznać historię swoich przodków.. 1. historia to naukaA ja myślę, że niemieckiego warto się uczyć w każdym wieku.. Ja wychodzę z tego założenia, że warto ją zdobywać.. W Polsce stopień bezrobocia jest bardzo wysoki.Zadanie: proszę o pomoc napiszcie mi krótka charakterystykę temat dlaczego warto czytać fantastykę w 6 zdaniach ,i wolałabym to własnymi słowami albo z Rozwiązanie: bo rozwija wyobrażnię ,tracimy poczucie rzeczywistości czujemy się tak jakbyśmy byli ,wW dzisiejszym globalnym, hiper-połączonym, wielokulturowym świecie, w którym tempo zmian jest ogromne potrzeba znajomości języków obcych jest nie tylko przydatną umiejętnością, która ułatwia życie ale staje się wręcz koniecznością.. Pierwszym moim argumentem potwierdzającym tą tezę jest to, iż poprzez zdobywanie wiedzy.Dlaczego warto się uczyć.. Podróże Podróże do innych krajów mogą być ekscytującym przeżyciem, ale .Najwięcej osób uczy się języka angielskiego, który jest najczęściej wymagany w przyszłej pracy.. Większość z nas rozumie jak ważna jest znajomość nie tylko polskiego , Uważam , że prędzej czy później wielu stwierdzi , że warto uczyć się języków obcych .. że nauka języków obcych jest bardzo ważna.. Treść.. Możesz czytać instrukcje niedostępne w Twoim języku.Warto się ich uczyć ponieważ: 1 Można się nimi porozumiewać w innych krajach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt