Napisz w zeszycie kim ty chcesz zostać w przyszłości
.W przyszłości chciałbym zostać strażakiem.Decyzję tę podjąłem w ostatnich dniach,kiedy zrozumiałem,że strażacy nie tylko gaszą ogień,ale również pomagają ludziom w trakcie powodzi.Chciałbym pomagać ludziom ratować ich dobytek,chronić ich przed wodą,ogniem lub innymi żywiołami.Z artykułu dowiesz się, jak zaplanować swoją karierę i jaki zawód wybrać, aby praca dawała Ci satysfakcję.. Wykonaj zadania 1,2,3,4 ze stron 48 i .Napisz, kim ty chcesz zostać w przyszłości.. Albo artystką.Bardzo dziękuję Ci za miły i długi list.. Albo pisać powieści.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. ;) 2010-02-24 14:28:35Nie trzeba natomiast odpowiadać i spowiadać się z tego „kim chcesz zostać w przyszłości", ponieważ nie każda ścieżka jest od razu określona i jasna.. xkccbx 3 lata temu.. Poważne plany.Chcę być dziennikarką.. Jednak najbardziej chciałbym zostać nauczycielem.. Fryzjerką lub kosmetyczką lubie upiększać ludzi .. Skomentuj.. Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę pomagać Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Kim chciałbyś zostać w przyszłości 2013-03-25 15:59:32; kim chciałbyś być w przyszłości?. Lubię biologię.Jeżeli chcesz zostać "super elfem" koniecznie przyłącz się do świątecznej zbiórki organizowanej przez My Future, @pod_rozami oraz @zenitautogas !.

Pytasz mnie czy wiem kim chcę zostać w przyszłości.

Udostępnij.. A jak nie jesteś to wskakuj na pokład 🙂 Szablonik.. Autor: domalka, 2011-05-10 18:29:07 Dodaj do: napisz kim chcesz zostać w przyszłości?. Oceń!. Dlatego że chodze na karate narazie.Potem sie zapisze do szkoły Policjantowej (czy tam Wojskowej) i bedę wtedy umiała strzelać bronią.. Wystarczy, że wrzucisz produkt, którym chcesz obdarować potrzebujących do specjalnego kosza w Top Market w firmie @pod_rozami lub w siedzibie firmy @zenitautogas w Radomiu.. Jakie są Twoje zainteresowania i pasje?. Czasem trzeba przecierać szlaki.. I taką chce mieć zawó w przyszłości;) 5.0 1 głos 1 głos Oceń!. Tak wiec następnym razem, gdy ktoś w dobrej wierze zada to pytanie z piekieł rodem uśmiechnij się pod nosem, wspomnij mnie i powiedz „Wiesz, chciałbym w życiu mieć ___ ___, __ ___, _____ i może jeszcze matowe białe bmw.Księżniczka Charlotte zdradziła, kim chce zostać w przyszłości.. Udostępnij.. Rodzice pękają z dumy.. Pamiętam, że kiedyś ganiłam w myślach każdego, kto konkretnie nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie dokąd zmierza.Scenariusz zajęć dziennych Temat zajęć:Kim chciałbym zostać w przyszłości?. W artykule znajdziesz również konkretne pytania, które ułatwią Ci wybranie zawodu.. Przyszłości chciałam bym zostać policjantką.. Czytałam go kilka razy i za każdym razem znajdowałam w nim coś nowego i ciekawego..

2011-04-17 20:05:01 Kim chcesz zostać w przyszłości ?

W której wersji została dodana ta rzecz?. Wiesz możesz zostać kim tylko chcesz 😉 .W przyszłości chciałbym zostać sławnym pływakiem.. - Przetrwanie.W przyslosci chciaBbym zostac nauczycielka jezyka plskiego.Podziwiam nauczycieli, którzy wkladaja wiele pracy i trudu w to, co robia.Wiem, ze ten zawod nie nalezy do prostych, ale jednak jestem bardzo nim zafascynowana i wierze, ze i ja zostane kiedys nauczycielka.Jestem pewna, ze to jest zajecie odpowiednie dla mnie.A ty kim chciałabyś/ chciałabyś być w przyszłości?. Postaram się, by mój list był równie interesujący.. - Jakie nazwy zawodów zostały wymienione w wierszu?. Udostępnij.. 43 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Tak to jest Nie miłe, ale Quiz nie każe ci tego robić w przyszłości.. Pływakiem chce zostać by pokazać wszystkim na co mnie stać i poza tym lubię uczucie zwisającego medalu na szyi.Zadanie: napisz kim chcesz zostac w przyszłosci Rozwiązanie:w przyszłości moim marzeniem jest zostać lekarzem ten zawód wymaga wielu poświęceń i długich lat nauki jednak te przeszkody, wcale mnie nie zniechęcają, ponieważ ważniejsze są dla mnie efekty mojej pracy dzięki niej mógłbym pomagać dużej liczbie osób chorych na przeróżne choroby zawód lekarza to nie tylko .napisz kim chcesz zostać w przyszłości?.

2010-01-03 20:22:49 Kim chcecie zostać w przyszłości ?

Bardzo lubię zwietzęta.. Napisz do nas.. Skomentuj.. Dla wielu osób jest to dość dziwne marzenie - zazwyczaj chłopcy marzą o zostaniu policjantem, strażakiem, a gdy dorastają również .Kim chcecie zostać w przyszłoŚci?. Bardzo chcę, ale chcę też być aktorką i piosenkarką.Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. 2010-04-10 15:57:41W przyszłości planuje założyć rodzinę - dom pełen miłość i szczęścia.. Zacznij dziś planować swoją przyszłość!Trzeba podostawiać kreseczki nad niektórymi literkami :] Tekst opowiada o czymś w stylu : W przyszłości chciałabym zostać wererynarką.. Nie mogę patrzeć na cierpienie zwierząt.. Pamiętacie te piękne czasy, kiedy mieliście zaledwie kilka lat i wszyscy dokoła pytali, kim chcecie zostać w przyszłości?. kendziorakson 5 lat temu.. 2013-11-14 21:20:34; kim chciałbyś zostać w przyszłości 2010-06-27 18:10:57; Kim chciałbyś zostać w przyszłości?. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać wskazówki, słuchać ich, dlatego myślę że to dobry zawód dla mnie choć rodzina mi mówi żebym poszła na lekarza lub prawnika ale nie mogłabym robić tego czego nie lubię.Kim zostaniesz w przyszłości?. Jest wiele zawodów, które mnie interesują, istnieje wiele rzeczy, które wydają mi się warte spróbowania..

2010-03-22 17:28:33 Kim chcecie zostać w przyszłości ?

Żaden lekarz chce być tancerką D: Odpowiedz.Napisz do nas.. Byćsportowcem to marzenie wielu ludzi lecz nic nie robią w tym kierunkuale ja już zdobywam medale więc jestem na dobrej drodze.. 1. dodano .Ostatnio zastanawiałam się, kim chce zostać w przyszłości .Jak wiesz mam zdolności plastyczne,zastanawiałam się bardzo długo i stwierdziłam, że w przyszłości zostanę malarzem .Sądzę ,że jest to dobry wybór, ponieważ chcę rozwijać swoje umiejętności i tworzyć coś wspaniałego.Zadanie: napisz ,kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego Rozwiązanie: w przyszłości chciałbym być lekarzem zawód ten bardzo jest interesujący bo polega na Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Kim chcesz zostać w przyszłości?. Wybierz przygodę życia z CEM !. Masz pytania?. Wydaje mi się , że nie wymagam od życia aż tak wiele , moje marzenia nie są aż tak wyniosłe , żeby je nie zrealizować.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiązania (3) Autor: ๔๏๓เ13.. Mysie , że pomogą mi w tym uczciwość, dobroć i wiara , która pomaga nam żyć.Kim powinieneś zostać w przyszłości?. - Jaką literą zapisujemy nazwy zawodów - małą czy wielką?. -zadzwoń 691 382 494 ,lub napisz do nas [email protected] .. Wybierz szkołę która pomoże Ci je rozwijać!. Napisz w zeszycie notatkę: W przyszłości chciałbym zostać., ponieważ.. Napisz do nas.. 2010-06-08 17:07:25 W przyszłości kim chcesz zostać ?. Nie umiem Ci na to pytanie odpowiedzieć - bardziej wiem kim nie chcę zostać w przyszłości.Kim chcesz zostać w przyszłości?. Ile dziewczynek chciało być wtedy aktorką, modelką, księżniczką!. - Kim chciał być bohater wiersza?. Skomentuj.. 2010-03-23 09:02:31; Kim chciałbyś być w przyszłości 2013-03-25 17:21:43; Kim chciałbyś być w przyszłości?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Krąg tematyczny:Poznajemy pracę różnych ludzi Osoba prowadząca:Joanna Bach Grupa wiekowa:5-latki Cele ogólne:-doskonalenie umiejętności uważnego słuchania tekstów literackich,-kształcenie umiejętności redagowania dłuższych wypowiedzi na temat marzeń o przyszłym zawodzie,-kształcenie .Mam nadzieję, że Ty jesteś w tej drugiej grupie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt