Napisz sprawozdanie z apelu szkolnego z okazji 3 maja
o niebezpiecznych sytuacjach, takich jak na przykład picie alkoholu, palenie .Scenariusz 3 Maja (nadesłała Justyna Kurzawa z komentarzem: Ja w tamtym roku wystawiałam przedstawienie z okazji akademii 3 maja, był to taki mix kilku scenariuszy z internetu.. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej Szkoły do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazjiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.. Dnia 10 listopada 2011 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.. Wieczorek kl. VI.. Spotkanie miało miejsce w sali nr 13.. Dzieci zaprezentowały się pięknie.. Uczniowie zaprezentowali inscenizacje, wiersze i pieśni patriotyczne.. W dniu 04.05.2016r.. j.w Chodzi o to że może być zmyślone bo mnie wtedy nie było Płuca złapały i zatrzymały w domu więc mam zaległe a babka się na mnie drze.. Uroczystość została przygotowana przez uczniów naszego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Społecznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Dnia 10 listopada 1998 r. o godz. 10.05 w Szkole Podstawowej w Radziłowie odbył się uroczysty apel z okazji 80- tej rocznicy odzyskania niepodległości.. Na środku znajduje się lekko pochylony do przodu stół, na którym leży mapa Polski z czasu rozbiorów.- sprawozdanie z apelu.. Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości naszej Szkoły, dlatego też jest wspaniałą możliwością, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Ojczyzna i Patriotyzm.W dniu 4 Maja 2011 roku na sali gimnastycznej, w gimnazjum nr 1 w Szczecinie, odbył się apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja..

Apel z okazji 3 maja.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów.. W akademii wzięła udział klasa II ,,C" wraz z klasą I ,,A".. W dniu 4 Maja 2011 roku na sali gimnastycznej, w gimnazjum nr 1 w Szczecinie, odbył się apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. Konkurs recytatorski.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćKonstytucji 3-go maja Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie im.. 0324301170, e-mail [email protected] MAJA 1791 ROK.. Konstytucji 3-go maja .. źródło: katarzyna 2010-11-16 15:58:41 UTC #2. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji święta niepodległości.. W scenariuszu są uczniowie ponumerowani, dwójke z nich przebraliśmy za starszych panów, a dwójkę za uczniów.Ostatniego dnia kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 218 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. W akademii wzięła udział klasa II ,,C" wraz z klasą I ,,A".. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Na szkolnym holu prezentowano fotografie i informacje historyczne związane z obchodzonym 11 listopada świętem.. Przed rozpoczęciem, na.Dzisiaj w naszej szkole w Szopie o godzinie 11:40 odbył się apel z okazji Konstytucji 3 maja..

Szczegółowe sprawozdanie dostępne jest TUTAJ.

Na początku apelu samorząd szkolny przywitał wszystkich zgromadzonych, następnie wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewaliśmy .Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Sprawozdanie z odbytego apelu z okazji Święta Niepodległości Polski.. Pani dyrektor w kilku zdaniach wprowadziła nas w nastrój tego święta.Sprawozdanie z występu z okazji uchwalenia Konstutucji 3 Maja.. Czerwony Kapturek.. Następnie przekazała głos uczniom.Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty.. Akademię przygotowała klasa III „C" wraz z klasą III „A".. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kobyli 44-285, ul. Główna 69, tel.. Dzień dziecka w Wilczkowie.. Po filmie dyrektor szkoły: Przemysław Łagosz, opowiedział klasom 4-6 i 1-3 gim.. Trzymaj formę!. Przed rozpoczęciem, na udekorowaną salę, weszli aktorzy i przygotowywali się do występu.. Szkoła Współpracy.. GALERIA SZKOLNA.. Uczniowie szkoły podstawowej przybyli na uroczystość, aby uczcić tak ważne dla nas wydarzenie.Polska to nasz kraj, który należy do Unii Europejskiej - Apel z okazji święta Konstytucji 3 Maja by admin 15 grudnia 2019 Opracowała :Marzanna Pawelecnauczyciel Szkoły Podstawowej w ŁówczySCENARIUSZ ZAJĘĆ OTWARTYCH DLA RODZICÓW Z DNIA 27.04.2009 r w kl. Jana Pawła II w Rudniku nad SanemW dniu 26 maja 2013 roku o godz. 16-tej w Klubie Polskim odbyła się uroczysta Akademia z okazji 222 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja przygotowana przez uczniów klasy 7,6 oraz Koncert słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki przygotowany przez uczniów klasy 1.Komu potrzebna jest historia?.

Sprawozdanie z akademii z okazji Święta Niepodległości.

Ławki ułożone w kształcie podkowy, przy których biorą udział uczniowie biorący udział wDnia 13.10.2016 r. w Zespole Szkół w Michałówce odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.. W dniu 4 Maja 2011 roku na sali gimnastycznej, w gimnazjum nr 1 w Szczecinie, odbył się apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. Przed rozpoczęciem, na udekorowaną salę, weszli aktorzy i przygotowywali się do występu.Dnia 12. listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.. Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja Osoby: NARRATORZY I, II, III i IV CARYCA KATARZYNA CESARZ AUSTRII KRÓL PRUS AMBASADOR ROSJI Narratorzy stoją po dwóch stronach sceny.. Na tym apelu pokazany został film, który przedstawiał historię Konstytucji 3 maja.. Cała społeczność szkolna miała symboliczne biało-czerwone kotyliony.. Gdy zabrzmiał dzwonek na sali zjawili się widzowie.W tym roku podobnie jak w roku poprzednim w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę (225 uchwalenia Konstytucji 3-Maja.. Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015 Rogiedle.. Marii Konopnickiej w Londynie, Willesden Green..

Proszę napiszcie to!

Gdy zabrzmiał dzwonek na sali zjawili się widzowie.przygotowała apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. Druga część poświęcona była błogosławionemu Janowi Pawłowi II.Scenariusz uroczystości z okazji Konstytucji 3 maja Scenografia Miejsce - sala gimnastyczna / W centralnym punkcie sceny wisi hasło : Wolność, Naród, Ojczyzna".. Po występie przedszkola szkolny chór zaśpiewał piosenkę pt. „Dla Ojczyzny", której tekst napisała uczennica klasy VIII Kornelia Miś, oraz „Niepodległa, niepokorna".. Festiwal Piosenki Angielskiej.Sprawozdanie z apelu.. Apel z okazji 3 maja.. Po raz kolejny mieliśmy okazję zrobić sobie powtórkę z historii.. Po występie chóru na „scenę" zaproszono najstarszą mieszkankę Mnikowa .Zadanie z Polaka.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. GaleriaApel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. Poniżej przypięta flaga, obraz Jana Matejki ,,Konstytucja 3 maja".. W piątek 29 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II.. Już chyba nie będzie wątpliwości z jakiego powodu są te wolne świąteczne dni.. Przed rozpoczęciem, na udekorowaną salę, weszli aktorzy i przygotowywali się do występu.. W poniedziałek 30 kwietnia w holu Gimnazjum w Przykonie odbył się apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.. Uczestniczyli w nim nauczycieleSprawozdanie z apelu z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości.. O godzinie 12:00 wszyscy uczniowie spotkali się w auli szkolnej.. W akademii wzięła udział klasa II ,,C" wraz z klasą I ,,A".. Uroczysty apel rozpoczął się o godzinie 10.15 w pięknie i oryginalnie udekorowanej sali gimnastycznej.Szkolny KONKURS PLASTYCZNY z okazji Święta Konstytucji 3 Maja „Symbole Narodowe" ( postac historyczna, wydarzenia,przyroda, miejsca ) Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt