Opisz ulubioną książkę
Uczestnik konkursu nie może naśladować istniejącej publikacji, ma stworzyć własną wizję obwoluty.. Następnie należy zawrzec informacje na jej temat, które można odnaleźc w książce - kim jest, jaka jest jej przeszłośc, gdzie mieszka itp.-Ania ma 11 lat-urodziła się w Boldingbroke w Nowej SzkocjiNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Prace powinny być wyraźnie opisane i zawierać: imię i nazwisko uczestnika, klasę.. Nieważne, czy była to pozycja bardzo popularna czy zupełnie niszowa, znana ze szkolnych .OPISZ NAJCIEKAWSZĄ PRZYGODĘ W LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI.. 0 0 Odpowiedz.. Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.opisz swoją ulubioną książkę.. Zadanie konkursowe.. Mówi ona o księciu który przybył na Ziemię z niewielkiej planety.. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na planetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.. Kiedy wybuchał II wojna światowa, J. R. R. Tolkien pisał dalej, ale głównie nocami, starał się mimo wszystko nie przerywać i kontynuował pracę nad swoim dziełem.Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. Chcesz dowiedzieć się, do jakiej książki lubię powracać (zurückkehren)?. Ulubiona książka .Opisz najciekawszą przygodę bohaterów W pustyni i w puszczy Podobne tematy..

Masz swoją ulubioną książkę?

Uzasadnij swoją odpowiedź.. Poniższe słownictwo możesz śmiało .Moją ulubioną postacią literacką jest Ania Shirley, główna bohaterka "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ta książka zaciekawiła mnie, ponieważ jest ona kierowana do młodych widzów.opisz ulubioną książkę po angielsku (100-120 słów) Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Gdy kompania szła już jakiś czas i gdy kończyły .450 tysięcy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięło udział w ankiecie dotyczącej ulubionej książki.. Pierwsze miejsce wśród najstarszej grupy wiekowej .Nowa ulubiona książka Billa Gatesa.. Z góry dzięki ^^Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Jedną z moich ulubionych przygód była ta z trollami.. Zadanie polegało na stworzeniu plakatu zachęcającego do przeczytania ulubionej książki.. #ŚwinkaPeppa #PsiPatrol #konkursyfacebook #(opowiadanie #konkursy #ekonkursy #nagroda #konkursUlubiona przygoda z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem" - przygoda z trollami.. 2011-07-05 21:31:48 .Moja ulubiona książka jest częścią cyklu, który opowiada o rodzinie Borejków oraz ich bliskich..

2011-04-28 16:04:03 Opisz swoją ulubioną gwiazdę!

Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. Według mnie najciekawszą przygodą z książki pt.chłopcy z placu broni jest koniec książki kiedy Nemeczek zachorował i umarł.4.. „Opium w rosole" to opowieść o miłości, która często bywa niedostrzegana i pełna pomyłek.. Zadanie konkursowe: Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu frontowej strony okładki ulubionej książki.. Jedną z moich ulubionych przygód była ta z trollami.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Konkurs Moja ulubiona książka rozstrzygnięty.. To także książka, która pokazuje, jakie wartości w życiu są ważne i czym warto się kierować.Opisz swoją ulubioną książkę Podobne tematy.. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. Weź kubek z ulubionym napojem i zapraszam do czytania.. Format pracy .Recenzja mojej ulubionej książki - "Małego Księcia".. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu frontowej strony okładki ulubionej książki.. Prace powinny byd wyraźnie opisane i zawierad: imię i nazwisko uczestnika oraz klasę.. Lepsza strona naszej natury", w której na ponad 800 stronach psycholog opisał, jak zmniejsza się poziom przemocy na świecie.N a wielu egzaminach językowych, jednym z zadań jest recenzja książki.Dziś chcemy podzielić się z Tobą sprawdzonymi przymiotnikami, które zagwarantują Ci zdobycie dodatkowych punktów w części pisemnej..

Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ulubioną książkę .

Forma pracy: 1.. Jest to książka pełna humorystycznych dialogów, komediowych scen i głębokich przemyśleń nad sensem życia, miłością, zrozumieniem i tolerancją.. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i .Moją ulubioną książką jest Mały Książe, którą napisał A. de Saint Exupery.. IV Forma pracy.. Dominika Grabowska 22 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Czytając książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem", natknąłem się na wiele przygód.. To jest pierwsze pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 9.07.2012.. Bill Gates w swoim wpisie na blogu zaznacza, że publikacja porusza podobny temat, co jego poprzednia ulubiona książka - zresztą również autorstwa Pinkera - "Zmierzch przemocy.. Podobne pytania.. Lucy Maud Montgomery pisała o tym, że należy uczyć się na własnych błędach.. Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Mogłam napisać o albumie muzycznym (das Musikalbum) lub filmie, ale wybrałam książkę.. 2010-09-12 12:12:33Niecierpliwie (ungeduldig) czekałam na ten dzień wyzwania (die Herausforderung) u Uli Phelep.. Ta powieść wciągnęła mnie na wiele przyjemnych godzin.. Uczestnik konkursu nie może naśladowad istniejącej publikacji, ma stworzyd własną wizję obwoluty.. Ta powieść wciągnęła mnie na wiele przyjemnych godzin.. Z przyjemnością ogłaszamy wyniki naszego konkursu, do którego zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas 1-3..

2011-07-04 21:51:45 Opisz swoją ulubioną grę.

Omów refleksje emigranta w lirykach lozańskich A.Mickiewicza.. Niezależnie od tego czy podchodzisz do matury rozszerzonej, FCE lub CAE, twój opis książki po angielsku nabierze nowego charakteru.. Gdy kompania szła już jakiś czas i gdy kończyły im się zapasy, ujrzeli między drzewami migoczące światło.Moja ulubiona postać z książki pt. ,, Ania z Zielonego Wzgórza `` no to Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: karolina16 26.10.2010 (16:05) To na jutro pomocy pilne Opisz swoja ulubiona piosenkarkę lub piosenkarza Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Susan123 27.10.2010 (18:55)opisz swoją ulubioną książkę recenzja książki po angielsku twoja ulubiona książka angielski your favourite books « Things you like and hate wearing - Rzeczy, które lubisz i których nienawidzisz zakładać - angielski.Opisz swoją ulubioną książkę!. Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. Wreszcie będę mogła napisać o czymś, co kocham.. Kolejno poznajemy: Króla,.W swojej trylogii opisał związki pomiędzy Gandalfem, Sauronem, Pierścieniem, Morią.. Albowiem ten kto rozumie swoją istotę jest panem swego przeznaczenia asceta asceza autostop Boromir Bransoletka Byłam w starożytnym Egipcie Byłem w starożytnym Egipcie opis wakacyjnej przygody Robinson Crusoe.Opisz Waszą ulubioną książeczkę.. 1. format pracy .Autorka opisała przygody bohaterki kierując się częściowo własnymi przeżyciami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt