Opisz wycieczkę do berlina po niemiecku
Dzień był pochmurny i co chwile padało, ale to nie zepsuło nam humorów.Opisz swoją wycieczkę .. Najwyższe ceny są w kwietniu, wtedy ceny za wycieczki Berlin zaczynają się od kwoty 1439 zł za 7 dniPlanujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. W tym okresie jeden z radzieckich korespondentów, Georgiy Samsonow, sfotografował miasto, a 70 lat później te same miejsca odwiedził Fabrizio Bensch, fotograf z Berlina.. Ciesz się różnorodną wycieczką, którą możesz kształtować zgodnie z własnymi potrzebami.. Zwiedzalismy wiele zabytkow.. Leży 70 km od granicy z Polską w polnocno-wschodniej czesci Niemiec, ma 890km2 i 3,4 mln mieszkancow.. Bardzo duzo spacerowalismy.Wycieczka trwala 5 dni.Bylo bardzo fajnie.witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Pogoda nam dopisywała, było ciepło.. Z tej wycieczki wróciłem bardzo zadowolony.Mozecie jeszcze cos dodac o zabytkach Berlina, tylko jakies prosciutkie zdania;) Berlin to stolica Niemiec.. minęła godzina a my byliśmy już na miejscu..

Sprawozdanie z wycieczki do berlina.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:OPIS WYCIECZKI PO NIEMIECKU !. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Było tam pięknie i każdy z nas zachwycał się wystrojem.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.Berlin - stolica, największe miasto Niemiec i zarazem kraj związkowy.Zajmuje powierzchnię ok. 892 km² i zamieszkuje go około 3,7 mln osób.Jest największym miastem w Unii Europejskiej pod względem liczby mieszkańców.. Berlin jest podzielony na dwanaście okręgów administracyjnych (Bezirk).Przez przestrzeń miejską przepływają m.in. rzeki Sprewa i Hawela, a ponadto znajduje się .Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamWakacje sprzyjają wyjazdom..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Po przyjezdzie rozpakowalismy sie i poszlismy zwiedzic Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych.. nastepnego dnia wstalismy rano zjedlismy sniadanie i gralismy w bilarda i tenisastolowego reszte dnia mielismy wolne.. Rozwiązuj małe łamigłówki i baw się dobrze.. wycieczka.. Tego dnia odwiedzimy Berlin Zachodni.. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez meinestadt.de.. Chociaż zburzenie muru w 1989 roku zapoczątkowało proces połączenia zarówno Niemiec, jak i samego Berlina, to jednak skutki podziału są w dalszym ciągu odczuwalne.Grupa DE-PL serdecznie zaprasza wszystkich do zapoznania się ze swoją ofertą wycieczek do Niemiec do miast takich jak Berlin czy Drezno.. Potrzebuje list do kolegi o wycieczce klasowej.. Napisz list o tym do swojej austraiackiej koleżaki: opisz w nim: 1) miejsca, które zwiedziliście 2) co podobało ci sie najbardziej 3) jak spędzaliście wolny czas 4) co wydarzyło się w drodze powrotnej do polski.Zwiedzaj Berlin sam - korzystaj z kart do gier, które prowadzą do różnych miejsc w Kreuzbergu.. Miejsca, które za dnia nie robią specjalnego wrażenia, wieczorem ożywają poprzez podświetlone różnymi kolorami konstrukcje ze szkła i metalu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

czy udało mi się zrobić to w Perfekcie ?. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Na stronie Morgenpost czytamy: Kurz nach dem Krieg liegtOpis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Do tego celu wykorzystane zostały materiały z Wikipedii.Berlin to miasto, które podobnie jak piękna kobieta po zachodzie słońca, zakłada wieczorową suknię, nakłada makijaż, układa fryzurę i wychodzi na spotkanie, zmienia się.. Drogi Pawle.. podczas oglądania seansu i nawet jeszcze po nim.. Jeśli planujecie podczas urlopu pojeździć po Niemczech i trochę pozwiedzać, poniżej przedstawiamy Wam najpiękniejsze niemieckie zabytki.. Dobiegł koniec naszej wycieczki , ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pałacu w Wilanowie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. To stolica pełna paradoksów, zaskakująca, nowoczesna, znana z otwartości i tolerancji.Po śniadaniu wyjazd z hotelu.. .Berlin - stolica i największe miasto Niemiec, na prawach kraju związkowego (landu).Zajmuje powierzchnię 890 km2, zamieszkuje je blisko 3,5 mln osób.. Czekał cierpliwie na swoją kolej, a po przeprowadzce do Polski wymówki się skończyły - nigdy jeszcze nie był tak blisko!.

(Pogoda zepsuła nam tę wycieczkę!)

Berlin leży w północno-wschodniej części Niemiec.Położony jest nad rzeką Szprewą i Hawelą oraz ich dopływami.List o wycieczce klasowej - niemiecki.. Do 1989r byl podzielony na 2 czesci- wschodnia i zachodnia, dzielil go mur berlinski, ktory mial 45km glugości.Krótko po II wojnie światowej Berlin był niczym więcej jak stertą gruzu i popiołu.. Przejazd ulicą Ku'damm nazywaną berlińskimi Polami Elizejskimi z KaDeWe - słynnym domem towarowym.. Po kilku miesiącach załatwiania wszystkich spraw związanych z pobytem Faba w Polsce wreszcie udało nam się dopiąć całą tę papierologię na ostatni guzik i ze świeżo […]"wycieczka" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "wycieczka" po polsku .. Jedną z najczęściej wybieranych i najbardziej popularnych jest wycieczka do Berlina, podczas której zwiedzane są trzy symbole stolicy Niemiec.. dnia 30 listopada byliśmy na wycieczce szkolnej w Świnoujściu.. Pocztówka niemiecki.W rzeczywistości był to 156-cio kilometrowy system umocnień, który na wiele lat podzielił miasto na część wschodnią i zachodnią.. Polecamy.Berlin, przez wiele lat podzielony murem, jest obecnie jedną z najciekawszych metropolii Europy.. Na dzień dzisiejszy najtańsza oferta wycieczek Berlin jest w kwietniu i kosztuje 1439 zł na 1 tydzień.. Wybierz miejsce, w którym chcesz się zatrzymać i ciesz się ciekawą wycieczką w zabawny sposób.Powyższy wykres przedstawia najniższe ceny za wycieczki dla osoby dorosłej w pokoju 2 osobowym.. :( polecenie brzmi tak: Berlin zrobił na tobie duże wrazenie .. Podczas wycieczki klasowej bylismy w Warszawie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Dzisiaj podzielę się z Wami pracą dwójki moich uczniów ze Szkoły Językowej Paroli.Natalka i Oskar są uczestnikami kursu języka niemieckiego przez Skype i ich ostatnim zadaniem domowym było przygotowanie prezentacji na temat zabytków Berlina..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt