Opisz swój typowy tydzień po angielsku
Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku)!. Kim chcę zostać w przyszłości.. opisz swój typowy dzień po angielsku (dzien ucznia czyli rano pobudka, potem O nas; Regulamin i Politka prywatności;Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz swój dowolny dzień w past simple i past continuous.. 0 0 Odpowiedz.. Napisz po polsku to Ci przetłumaczę.. O 17:30 jem obiad.. Wymarzone wakacje.. 1 Zobacz odpowiedź .. I was at school 5 hours.Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. Dobrze by było gdyby było jeszcze tłumaczenie.. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18; Opisz swój tydzień po rosyjsku 2011-04-16 15:19:10; Opisz święta po angielsku 2011-01-02 15:42:56 .napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. 2017-03-26 14:04:16Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. 0 głosów.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opisz swój wczorajszy dzień..

Mój typowy weekend.

Typowy dzien Mój typowy dzień zaczynam od kąpieli pożniej jem śniadanie iwychodze na spacer z psem .. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. że napisałem Ci, to 'cód'.. 2,044 wizyt.. My school day starts at 8 a.m.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Trzeba uwględnić : ty i twoja rodzina, twój typowy dzień, jak pomagasz w domu , co robisz w weekendy .. zadanie dodane 10 kwietnia 2013 w Język angielski przez .Opis dnia po angielsku: spójniki.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: matiop 10.5.2010 (17:43) Potrzebuję co najmniej 4-6 zdań po angielsku a potem po polsku przepis np. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments..

Angielski opisz swój tydzień.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. O 17 kończę pracę.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Codziennie wstaję o6rano.. prosze napisac to samemu a nie .Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. Opisz swój tydzień po angielsku =) opisz swój tydzień po angielsku prosze pomozcie .. 0 ocen | na tak 0%.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 (-100) [Szkoła podstawowa] 0 głosów.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Dziękuję.opisz swój typowy dzień po angielsku (dzien ucznia czyli rano pobudka, potem sniadanie, na godzine ósmą lekcje, itd.).. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. Krótki e-mail z życzeniami zdrowia.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Podobne pytania.. prosze napisac to samemu a nie .Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój typowy tydzień , dzień wekend oraz dzień wczorajszy .Około 170 wyrazów .. Koba89.. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .opisz swoje urodziny po angielsku.. - rozwiązanie zadania.. Zaproszenie .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

Teraz po prostu PRZEANALIZUJ ...Jak opisać swój dzień po angielsku.?

proszę nie pisac zbyt skomplikowanie i nie uzywac nietypowych wyrazow.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: mama2 19.9.2010 (11:06)Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt