Opisz krajobraz za twoim oknem
Za to co ci napisałam dostałam 5.. Część z nich wydaje się nowa, część została nadszarpnięta zębem czasu.Krajobraz powinien byé tak opisany, aby czytelnik z latwošciq mógl go sobie wyobrazié, a nawet namalowaé.. Bo zima jest taka niezwykła w żżadnej poże roku nie ma śniegu, który jest nie powtarzany, jest znakiem rozpożnawczym dla zimy.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dlatego właśnie moim zdaniem jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie są polskie góry - Tatry.. łąkę na której latem jest strasznie dużo kwiatów.. Parkową alejką wybrałam się na popołudniowy spacer.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. albo Na wprost okna mojego pokoju znajduje się park.. Z okna widzę dwa drzewa, a za razem korony drzew.. Chciałabym, aby zima nadal trwała.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .opisz widok ze swojego okna .. Na stronie używamy cookies..

Jaki krajobraz powinnaś widzieć z okna?

Postaraj się jak najbardziej zaciekawić czytelnika.. Na obszarze, który mogę z tamtąd zobaczyć rośnie trawa i drzewo morelowe, które kiedyś miało mnówstwo owoców.Opis krajobrazu krajobraz wiejski opis widoku śpiew ptaków o poranku opis słońca opis drzew opis krajobrazu wiejskiego opisz krajobraz wiejski Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.,,Widok z okna?. Biznes i Finanse (34989)opisz krajobraz widok z twojego okna Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Lubię widok ze swojego okna.. Jest on bardzo piękny i mi się podoba.. ponieważ lubię patrzeć na krajobrazy takie jak ten : WIDOK PRZED OKNEM .. gdy spojrzę za okno, widzę dachy poszczególnych budynków zakładu z .Opis krajobrazu - podstawowe zasady.. Myślę, że wiele osób spędza chętnie czas na śniegu.. Oprócz znajomości struktury, kolejności i podstawowych pojęć powinniśmy także umieć posługiwać się metaforą.Jednak przy wszystkich zabiegach językowych ważny jest również umiar, aby język, którym się posługujemy, nie był zbyt kwiecisty.opis jesienny krajobraz jest pełen barw,zapachów jak i dzwięków rozdawanych przez przepiękną naszą naturę.Jesienny krajobraz jest rozdawany przyjeciołom, kolegom ,koleżankom, ludziom starszym,ludziom młodym.Rozdawany przez kogoś tak jak by wyjeżdzał na zawsze gdzieś i miał by nie wrócić do nas.I tak jak by wiedział że jego rzeczy pakunki, tobołki które niesie na nic się .Zadanie: opisz krajobraz za oknem plis zróbcie ..

... Który krajobraz wolałbyś mieć za oknem?

Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. 21_The_World • 4 lata temu • #dom #kobiety #krajobraz #przyroda .. Gwarancja relaksu!. jest przepiękny las.. Opisz wszystko po kolei.Chciała bym opisać mój krajobraz za oknem.. Wyobraź sobie, że opisujesz krajobraz osobie, która go nigdy nie widziała.. Domki stoją w równych rzędach.. Opis krajobrazu wbrew pozorom wcale nie jest taki prosty.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owocówOpisz widok z okna swojego domu.. Piękne słoneczne promienie, sygnalizują nadejście nowego dnia.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Ale nie tylko ja tak uważam - już od .Dowiedz się, jaki powinien być Twój widok z okna!. 0 44 5.Nasz zimowy krajobraz za oknem 🌨️ Ale my jesteśmy na posterunku pracy 🤗 😀 🤗 Asię trochę zasypało ale już się przebija przez śniegi i pędzi 🚌 ️ 🧣 aby Wam mimo wszystko dobierać bieliznę 😀 Pamiętajcie że od dzisiaj nasza wyprzedaż na ‼️ ‼️ ‼️ 50% ‼️ ‼️ ‼️ Zapraszamy mimo wszystko.. SkarpaJest wiele miejsc, w których możemy podziwiać wyjątkowo piękny krajobraz - wielu ludzi jeździ w tym celu za granicę naszego kraju, jednak ja uważam, że w Polsce jest wiele wspaniałych miejsc.. W czasie jednej z wędrówek po lesie dotarliśmy z całą grupą do wysokiej skarpy..

Za oknem widać jesień.

Prosze Pomóżcie!. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: opisz krajobraz z twojego okna jakby co ja z mojego okna widzę las więc napiszcie coś do tego Rozwiązanie: ja za moim oknem widzęlas jest on bardzo piękny i zielony z okna widzę ja biegaja sarny iBardzo lubię patrzec na zimowy krajobraz.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Zwróć uwagę na szczegóły.. Niebo ma zwykle różowo-pomarańczową barwę.. Widzę też biały dom sąsiadów.. Mój wzrok sięga też na opuszczony dom wokół którego rosną drzewa liściaste.Ten wiejski krajobraz jest bardzo piękny, zwłaszcza rankiem, kiedy w ciszy, patrząc na niego słychać śpiew ptaków.. W dole płynęła rzeka, która w tym miejscu tworzyła półkole.. Budząć się nad ranem, zawsze wyglądam za okno.. Określ relacje przestrzenne.. Nie widać trawy, ani kwiatów i to właśnie podoba mi się w zimie.. od 25092000 29.05.2011 Zaloguj się by dodać komentarz .Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Opisz krajobraz za twoim oknem..

Dokładnie opisz wygląd danego miejsca.

ja widze las wiec cos w tym stylu.. Oprócz śniegu widać z mojego okna jeszcze drzewa posypane śniegiem.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz krajobraz za twoim oknem.. Widok obejmuje drzewa i zwierzęta które często wpadają na jezdnię.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przed moim oknem roztacza się typowy dla polskiego osiedla krajobraz, składający się ze stojących w otoczeniu domów, zieleni miejskich trawników.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą inne trochę mniejsze.Widok z mojego okna przykład opisu wiejski krajobraz jak napisać opis opis ogrodu opis widoku z okna widok z okna opisz widok z okna Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Krajobraz z mojego okna jest piękny!. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Quiz polegający na wybraniu zdjęcia krajobrazu, który wolałbyś mieć za oknem.. SCHEMAT BUDOWY OPISU KRAJOBRAZU I AKAPIT (wstçp) Musisz poinformowaé tego, kto czyta ten opis CO OPISUJESZ, dlatego: - nazwij typ pejzaŽu lub miejsca (np. krajobraz górski, nizinny, ogród, sad, 14ka.. moŽesz okrešlié porç roku.Krajobraz, który chciałbym opisać, zobaczyłem w czasie szkolnego biwaku w okolicach leśniczówki Zielona, niedaleko Torunia.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Też miałam napisac w domu opis zimowego krajobrazu.. Pozdrawam.Krajobraz wiejski przedstawia niewielkie domy, jedna drogę oraz ciągnące się niemalże w nieskończoność pola.. Lato wygasiło juz swoje kolory..Komentarze

Brak komentarzy.